Gawliński był na wakacjach tam gdzie... Doda

Niezły wybór.

Lider zespołu Wilki, Robert Gawliński , nie zraził się polityczną zawieruchą i spędził tegoroczne wakacje w Grecji z rodziną. Dwie czytelniczki przysłały nam maile, w których opisują swoje wakacje z gwiazdą. Pierwsza z nich przesłała nam relację z podróży samolotem:

Leciałam do Aten z Robertem Gawlińskim. Leciał z żona, synami i psem. to taki wielki biały kundel. zanim wystartowaliśmy to pytali ze sto razy stewardessę, czy pies jest już w luku, jaka tam jest temperatura, czy jest głośno, a jak tylko go odebrali z samolotu to głaskali go i gadali do niego jak najęci, śmieszne to było, jak się rzucili wszyscy do jego klatki :) Ale po za tym zachowywali się normalnie, Gawliński nie gwiazdorzył. Ma lotnisku w Atenach przyjechał po nich kierowca terenowym samochodem na warszawskich numerach.

Kolejna z czytelniczek zrelacjonowała co Robert Gawliński robił na miejscu:

Piosenkarz był z żoną i synami w greckiej nadmorskiej miejscowości Stoupa. Bawili się w dość dużym anglojęzycznym towarzystwie, ale z wyglądu chyba greckim. Państwo Gawlińscy wyglądali na zrelaksowanych i szczęśliwych, trochę nie jak para po wielu latach małżeństwa, można by rzec, że gruchali jak dwa gołąbki.

Jeśli byliście na wakacjach z gwiazdą w Polsce, czy za granicą, pochwalcie się nam i innym czytelnikom Plotka. Nasz adres mailowy: redakcja(at)plotek.pl

Aik

Zobacz także:

Wiemy, gdzie Małysz spędził wakacje

Gawliński: Marzę o wyuzdanym seksie z pewną dziennikarką

Gwiazdy się chwalą, ile im TO zajmuje czasu

Więcej o: