Kochane kłopoty od jutra w telewizji

Na antenę stacji TVN7 wraca uwielbiany przez wielu z Was serial Kochane kłopoty

Już od jutra, 21 kwietnia , Rory i Lorelai Gilmore wracają na mały ekran. Przygody matki, córki i ich przyjaciół będziemy mogli oglądać na TVN7 od poniedziałku do piątku o godz. 17:05 . Powtórki serialu o 9:05. Stacja zacznie od wyświetlania szóstego sezonu .

O czym są "Kochane kłopoty"?

"Kochane kłopoty" to serial rozgrywający się w malowniczym miasteczku w stanie Connecticut, zamieszkałym przez ekscentrycznych i zupełnie zwyczajnych mieszkańców. To zabawna, łącząca pokolenia opowieść o przyjaźni, rodzinie i uczuciach, które nigdy nie wygasają. Trzydziestokilkuletnia Lorelai Gilmore (Lauren Graham) popełniła w życiu kilka błędów i teraz zrobi wszystko, aby jej nastoletnia córka i zarazem najlepsza przyjaciółka, Rory (Alexis Bledel), nie poszła w jej ślady. Łatwo powiedzieć, zwłaszcza, że obie interesują się tym samym, tak samo myślą, kochają kawę i mają identyczne oczy. Chociaż Rory jest bardziej dojrzała od matki, w sprawach sercowych okazuje się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Ten niezwykły duet matka-córka dorastał wspólnie. Lorelai była jeszcze nastolatką, gdy zaszła w ciążę i zdecydowała, że sama wychowa dziecko. W konsekwencji, niezależna dziewczyna zerwała kontakt ze swoimi bogatymi i staroświeckimi rodzicami Emily (Kelly Bishop) i Richardem (Edward Herrmann). Jednak w zamian za wsparcie finansowe w edukacji Rory, Lorelai jest zmuszona wrócić na łono rodziny.

Co na nas czeka w szóstym sezonie produkcji?

W sezonie szóstym, związek matki i córki po raz pierwszy przechodzi poważny kryzys. Rory przeprowadzi się do domku przy basenie Richarda i Emily. Dzięki czemu Emily będzie zachwycona możliwością spędzania czasu ze swoją wnuczką.
Lorelei w tym czasie swoją uwagę skupi na romansie z Lukiem i pracy w zajeździe Dragonfly Inn, którym kieruje ze swoją wspólniczką, najlepszą przyjaciółką i szefową kuchni Sookie St. James (McCarthy). Nasza bohaterka zdecyduje się nawet na adopcję uroczego, acz nieco neurotycznego psa. Niestety, nic nie może zasklepić złamanego serca po wyprowadzce Rory.
Oprócz nieporozumień z Lorelai, Rory odsunęła się także od swojej przyjaciółki Lane Kim (Agena), która spędziła lato w trasie koncertowej ze swoim zespołem. W tym sezonie Rory i Lane znów zbliżą się do siebie. Za to była koleżanka Rory z liceum, Paris Geller (Weil) będzie tak samo zła jak Lorelai, gdy dowie się, że dziewczyna opuściła Yale. O dziwo, bogaty i zwykle zapatrzony w siebie chłopak Rory, Logan, także nie pochwala tej decyzji.
W tle tych wszystkich zawirowań pojawiają się dobrze już znani widzom ekscentryczni mieszkańcy Stars Hollow - Miss Patty (Torres), nauczycielka tańca i komentatorka lokalnych wydarzeń, zadzierający nosa szef zmiany w hotelu Independence Inn, Michel Gerard (Truesdale), oraz Kirk Gleason (Gunn), który "żadnej pracy się nie boi".

Kotek uwielbia " Kochane kłopoty ", a Wy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.