Co zobaczymy na Disney Channel w maju?

Przed nami film Randka z gwiazdą i inne ciekawe produkcje!

"RANDKA Z GWIAZDĄ"

Film opowiada historię Jessici Olson (Danielle Campbell), zwykłej dziewczyny z małego miasteczka, która podczas wizyty u babci w Los Angeles przypadkowo spotyka najgorętszą gwiazdę muzyki pop - Christophera Wilde'a (Sterling Knight) i wplątuje się w niezwykłą miłosną przygodę. Wydaje się, że Christopher ma wszystko - sławę, pieniądze oraz najprawdopodobniej rolę w wielko-budżetowym Hollywoodzkim filmie, jednak w towarzystwie Jessici chłopak uświadamia sobie, że od dłuższego czasu nie jest sobą. Po wspólnie spędzonym dniu na zwiedzaniu miasta, między bohaterami rodzi się przyjaźń. Nowo nawiązana więź wkrótce zostaje wystawiona na próbę, gdy Christopher publicznie wypiera się znajomości z Jessicą. Jest to moment, w którym chłopak musi zadecydować, co jest dla niego ważniejsze - bycie w zgodzie z sobą czy zostanie gwiazdą filmową.

Premiera "Randki z gwiazdą" już w sobotę, 1 maja o godz. 10:30

Premierę filmu poprzedzi poranek z najnowszymi podwójnymi odcinkami seriali "Czarodzieje

z Waverly Place" i "Hannah Montana" oraz premiera drugiego sezonu "Słonecznej Sonny".

Kotek doda tylko, że już 3 tygodnie po telewizyjnej premierze, 21 maja film ukaże się na DVD!

"DZIEŃ Z SELENĄ"

Disney Channel przygotował magiczną ramówkę wypełnioną ulubionymi programami z nastoletnią super gwiazdą - Seleną Gomez.

Zobacz Selenę w serialach "Hannah Montana", "Słoneczna Sonny", "Nie ma to jak statek", "Nie ma to jak hotel" oraz oczywiście "Czarodzieje z Waverly Place".

Aby uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym, oglądaj Selenę w oryginalnych filmach kanału Disney Channel: "Czarodzieje z Waverly Place" o godz. 10:30 oraz "Program Ochrony Księżniczek" o godz. 18:30.

"Dzień z Seleną" już w sobotę, 8 maja tylko na Disney Channel.

"SŁONECZNA SONNY"

Jeszcze zabawniejszy, najnowszy sezon serialu przedstawia życie Sonny oraz jej rodziny, przyjaciół i znajomych z planu filmowego, po przeprowadzce do Los Angeles. Każdy odcinek jest pełen komediowych skeczy wprost zza kulis serialu "So Random". W nowym sezonie Sonny zostaje cichą fanką konkurencyjnego serialu "Mackenzie Falls". Oczywiście reszta obsady "So Random" próbuje walczyć z jej nową pasją. Sonny organizuje także akcję harytatywną, która ma na celu pomoc w kupnie książek dla dzieci. Chad postanawia zorganizować akcję przeciwko książkom, co powoduje wielki chaos.

Premiera drugiego sezonu "Słonecznej Sonny" w sobotę, 1 maja o godz. 09:40 . Kolejne dwa nowe odcinki serialu zostaną wyemitowane w sobotę 15 i 29 maja o godz. 09:40 na Disney Channel.

"ROCKOWO-POPOWY WEEKEND"

W ostatni weekend maja Disney Channel zaprasza na mocne uderzenie - "Rockowo - Popowy Weekend" z serialami i filmami, po brzegi wypełnionymi muzyką.

W nawiązaniu do finału konkursu Eurowizji, który odbędzie się 29 maja, Disney Channel przygotował pełen rockowych emocji weekend z serialami "Hannah Montana" i "JONAS" oraz filmami muzycznymi "Camp Rock", "High School Musical" i "Cheetah Girls".

Dodatkowo w sobotę o godz. 12:00 widzowie kanału zobaczą premierę "Club High School Musical Make It Happen"!- nowego programu śledzącego losy czterech fanów "High School Musical", którzy mają cztery dni na zorganizowanie z pomocą doradców wielkiego show wzorowanego na "High School Musical".

W sobotę o godz. 18:35 na ekranach widzów kanału Disney Channel gościnnie pojawią się również rockowi weterani z zespołu Iron Weasel w serialu "Ja w kapeli", który na co dzień można oglądać na kanale Disney XD.

Włącz telewizor w sobotę oraz niedzielę, 29 i 30 maja o godz. 10:30 i pozostań w rockowym nastroju przez cały weekend.

na podst. mat. pras.

Wypatrzyliście coś dla siebie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.