Niespodzianka dla fanów Zmierzchu! Edward, Bella i Jacob - Twoi na zawsze!

W najbliższy weekend odbędą się premierowe pokazy filmu Twój na zawsze. Na tych, którzy pojawią się w kinach, czekają niespodzianki...

Już w najbliższy weekend, 19-21 marca, kina Cinema City w całej Polsce zapraszają na premierowe pokazy filmu " Twój na zawsze ". Na widzów, którzy jako pierwsi zdecydują się obejrzeć tę najnowszą produkcję z Robertem Pattinsonem - gwiazdą sagi Zmierzch , czeka konkursowa niespodzianka. Komplet trzech, unikalnych, wielkoformatowych (45x65 cm) portretów: Belli Swan , Edwarda Cullena i Jacoba Blacka - bohaterów filmu " Księżyc w nowiu ". Aby zdobyć wizerunki upragnionych bohaterów wystarczy dniach od 19 do 21 marca 2010 r., kupić bilet na film " Twój na zawsze ", wypełnić kupon (otrzymany wraz z biletem) i wrzucić wraz z dołączonym biletem do urny na ternie kina.

"Twój na zawsze" w kinach od 19 marca

O czym jest " Remember Me "?

Robert Pattinson (gwiazda filmów: "Zmierzch" i "Księżyc w nowiu") w roli buntownika poszukującego prawdziwej miłości.

Tyler Roth (Robert Pattinson) jest zbuntowanym chłopakiem, który cały czas popada w kłopoty. Pewnej nocy wdaje się w bójkę i zostaje poturbowany przez silniejszego od siebie policjanta. Wkrótce po tych wydarzeniach Tyler poznaje córkę funkcjonariusza - Ally. Początkowo chłopak zamierza ją uwieść, a następnie porzucić. Okazuje się jednak, że Tylera i dziewczynę łączy coś więcej.

Weźmiecie udział w zabawie?

KONKURS: ROZWIĄŻ QUIZ, SPRAWDŹ CO WIESZ O ROBERCIE PATTINSONIE I WYGRAJ DVD ZE "ZMIERZCHEM"!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.