Żuławski wykorzystuje Rosati do promocji swoich książek?

W najnowszej książce "Nocnik" nazwał ją "szmatą". Tede śpiewał, że Weronika jest dziwką. Czyżby jej eks chcieli się ogrzać w blasku sławy Rosati?

Byli kochankowie Weroniki Rosati obsmarowują ją w swoich książkach i piosenkach. Tede w kawałku "Suchy konar" śpiewał, że jego eks jest dziwką . Nie lepiej obchodzi się z nią Andrzej Żuławski , który w książce "Nocnik" (!!!) napisał, że Estera (czyli Weronika) jest "szmatą, w którą spuszczają się hollywoodzkie chu**".

Weronika Rosati w rozmowie z "Faktem" przyznała, że Żuławski w swojej książce pisał o niej. Przy okazji stwierdziła, że po raz kolejny za pomocą oszczerstw stara się zwrócić na siebie uwagę. Coś w tym jest. Latem 2008 roku "Fakt" opublikował fotografię Rosati całującej się z 44 lata starszym od niej reżyserem. To zdjęcie wywołało prawdziwą burzę.

Fakt. 30.07.2008Fakt. 30.07.2008 Fakt, 30.07.2008

Fakt, 30.07.2008

Od razu pojawiły się plotki o romansie pary. Później mieliśmy do czynienia z "praniem brudów" na łamach prasy. W całą dyskusję na żenująco niskim poziomie włączyła się Teresa Rosati . Żuławski zarzucał jej, że niszczy swoją córkę.

"Przypadkiem" w tym samym okresie promował książkę "Żuławski. Przewodnik Krytyki Politycznej", która ukazała się właśnie latem 2008 roku. Zbieg okoliczności? Tak samo jest teraz. Promuje książkę, w której znów obraża Weronikę . A Tede ? On też śpiewał o Rosati, by sprzedać więcej płyt?

Szaza

Więcej o:
Copyright © Agora SA