Lista Przebojów Kotek.fm - notowanie 12.02.2010

Notowanie 34: Wzrostów - 6; Spadków - 7; Bez zmian - 3; Nowości - 4. To nie był dobry tydzień dla Miley Cyrus...

Oto kolejne trzydzieste czwarte notowanie Kotkowej Listy Przebojów! Zobaczcie, które piosenki pną się do góry, które spadają, a które pozostają w miejscu. W tym tygodniu mamy 4 nowości, ale żadna nie dotarła do pierwszej piątki.

TUTAJ

znajdziesz notowania z poprzednich tygodni.

To nie był najlepszy tydzień dla Miley Cyrus . Jej utwór nagrany wraz z Timbalandem spadł z pierwszego miejsca (na szczyt powrócił Justin Bieber ), a "Kicking and Screaming" spadło aż osiem pozycji na miejsce 12.

Jej koleżance z serialu, Emily Osment udało się natomiast dostać na listę. Jak wysoko zajdzie utwór "Average Girl "? To zależy tylko do Waszych głosów.

Fani Avril Lavigne nie próżnowali i oddali glosy na piosenkę do nowego filmu "Alicja w Krainie Czarów " - "Alice " Piosenka zadebiutowała na naszej liście na miejscu 8. Niedługo film wchodzi do kin, może wtedy Avril uda się zająć miejsce pierwsze?

Pozostałe nowości na Liście, to utwory wokalistek o mocnej pozycji na scenie muzycznej: Rihanna "Rude Boy " oraz Beyonce feat. Lady Gaga "Video Phone [Extended Remix] ".

avatar/plakatavatar/plakat avatar/plakat Mamy też dużo ciekawych propozycji, które liczą na Wasze głosy i wejście do notowania. Jedną z nich jest piosenka z filmu " Avatar " - "I See You " w wykonaniu Leony Lewis . Czy popularność filmu pomoże piosence dostać się na szczyt?

Mamy

TUTAJ

. Od Waszych głosów zależy, czy dostaną się na Listę!

Chcesz mieć wpływ na wyniki kolejnego notowania listy? - GŁOSUJ TUTAJ !

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.