Kochany Święty Mikołaju...

Myślisz, że pisanie listu do Świętego Mikołaja to dziecinada? Kotek wcale tak nie uważa i postanowił napisać do starego dobrego Mikołaja w Waszym imieniu! Cały rok Kotek przyglądał się Waszym marzeniom i tak oto powstał list, a właściwie lista Waszych życzeń.olga_l

Dopisujcie swoje prośby - już najwyższy czas, aby Mikołaj się o nich dowiedział i zaczął działać! A pamiętaj, że on ma nieograniczoną moc spełniania dobrych życzeń! Puszczamy więc wodze fantazji i...:

Kochany Święty Mikołaju - prosimy Cię o spełnienie tej "skromnej" listy naszych życzeń:

~ Chłopaka! Czułego, dobrego, opiekuńczego, przystojnego, takiego jedynego, wymarzonego... Ty wiesz Mikołaju o kogo chodzi, prawda? ;)

~ Wypełnionej po brzegi wymarzonymi ciuchami szafy . Poprawka. Garderoby. Ups - wielkiego pokoju z setką wieszaków z supermodnymi rzeczami. Do tego masa dodatków - torebki, gadżety, biżuteria i buty, buty, buty...

~ Tolerancyjnych, zawsze uśmiechniętych i pomocnych nauczycieli . Takich, którzy nie robią sprawdzianów bez zapowiedzi, zawsze cierpliwie tłumaczą zawiłe tematy i potrafią zrozumieć jak to jest być nastolatkiem.

~ Pokoju urządzonego od A do Z według naszych marzeń . Nie zaszkodzi, jeśli stanie w nim oprócz nowych mebli i dekoracji nowy, fajny sprzęt grający i laptop;)

~ Wyrozumiałych rodziców. Takich, którzy nie powtarzają wciąż "bo ty nigdy nie sprzątasz", bo "jak ja byłem w Twoim wieku", "nie dyskutuj ze mną", itd., itp.. Takich, którzy lubią się czasem z nami powygłupiać, pożartować i poszaleć.

~ Przyjaciółki od serca . Takiej, która nas nie zrani, nie obgada za plecami, nie zdradzi. Pożyczy kosmetyczkę, szczerze doradzi w co się ubrać na pierwszą randkę, żeby On na Twój widok padł z wrażenia i z miejsca się zakochał! I przede wszystkim taką, która zawsze pociesza, wspiera i można dzwonić do niej o każdej porze dnia i nocy, kiedy wydaje nam się, że świat się wali!

~ Imprez, z których nie chce się wychodzić! Kiedy gra fajna muza, ludzie super się bawią, dobrze się gada, a jeszcze lepiej tańczy. I niezapomnianych wycieczek ze znajomymi, klasą, przyjaciółmi - żeby było co wspominać!

*) niepotrzebne skreślić, potrzebne dopisać;)

A jeśli sama chciałabyś wysłać do Mikołaja swoją osobistą prośbę - oto adres:

Santa Claus' Office FIN-96930 Napapiiri Rovaniemi Finland

Więcej o: