Fotobloga fajnie mieć!

Wejdź na poka.to i pokaż się innym - stwórz fajną galerię!

Kotek wpadł na pomysł, aby pokazać Wam dzisiaj zdjęcia ze swojego społecznościowego portalu poka.to . Okazało się, że mamy wielu utalentowanych młodych fotografów , dlatego też warto się nimi pochwalić!

Poka.to jest fotoblogiem , na którym możecie tworzyć niesamowite i oryginalne galerie , a przy okazji tego opowiadać innym ciekawe historie z Waszego życia. Możecie pokazać swoich kumpli, przyjaciół, rodzinę, czy zwierzaka. Pochwalić się nowymi trampkami, albo stworzyć album z fotkami z wakacji.

Ale poka.to to nie tylko dodawanie fotek i tworzenie galerii! Możecie tam również zapisać się do wielu grup tematycznych i dzielić się przemyśleniami z ludźmi o podobnych, bądź całkiem sprzecznych poglądach. W grupie dla fanów Sagi Zmierzch możecie pogadać o bohaterach, zwiastunach nowej części, czy też podzielić się z innymi Waszym ulubionym zmierzchowym cytatem. Z kolei w grupie Music is my life =) możecie dowiedzieć się za jakimi kawałkami szaleją Wasi znajomi i co według nich jest teraz na topie!

Oprócz tego na poka.to dzieje sporo ciekawych rzeczy . Ostatnio zakończył się szkolny konkurs fotograficzny . Obecnie możecie również wygrać fajne nagrody w cyklu POKA co w trawie piszczy!

Codziennie ukazuje się również na Kotku zdjęcia dnia . Jest to fotka użytkownika portalu poka.to !

Obejrzyj galerię zdjęć z poka.to ! >>KLIK<<

Zobacz także:

POKA co w trawie piszczy - zostań fotoreporterem!

Więcej o: