Chylewska i Szulim toczą wojnę? [AKTUALIZACJA]

Pracują w jednej firmie, ale unikają się jak ognia?

Pisaliśmy dzisiaj o rzekomej niechęci Tomasza Karolaka i Borysa Szyca. Tym razem znowu informacja z tej tematyki. Magazyn "Gwiazdy" donosi, że atmosfera na Woronicza nie należy do najlepszych. Podobno dwie prezenterki "Kawy czy herbaty", Paulina Chylewska i Agnieszka Szulim , wprost się nie znoszą.

Na szczęście na co dzień nie muszą ze sobą pracować, ale przecież czasem mijają się na korytarzach TVP. A takie spotkania nie należą do miłych. Dziewczyny robią więc wszystko, byle tylko na siebie nie wpaść - powiedziała osoba z ekipy programu śniadaniowego.

A może by je tak połączyć w duet? Byłoby w końcu zabawnie.

AKTUALIZACJA:

Jak się okazuje wspomniany przez nas duet prezenterek jest bardzo możliwy. Oto oświadczenie, które przesłała do naszej redakcji Ewa Wojciechowska, manager Agnieszki Szulim :

Między Agnieszką Szulim i Pauliną Chylewską nigdy nie było żadnej wojny. To wyssana z palca historia. Dziennikarki bardzo si? lubią i myślą nawet o WSPÓLNYM PROGRAMIE! Mają już nawet przygotowany projekt. Pomysł na program narodził się ponad rok temu podczas Festiwalu w Opolu, kiedy razem prowadziły studio festiwalowe i świetnie im się razem pracowało.

Aga Szulim ma najpiękniejszy biust w Polsce!

Szulim: Powiększyłam biust

FORUM/Krzysztof Jarosz

FORUM/Krzysztof Jarosz

FORUM/Krzysztof Jarosz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.