Doda: Jesteśmy z Nergalem parą!

A jednak! Doda wybrała heavymetalowca!

Prasa od kilku tygodni spekuluje na temat nowego chłopaka Dody . Gdy na jej serdecznym palcu pojawił się pierścionek, dziennikarze zastanawiali się od kogo różowa królowa go dostała. W końcu w Polsce spotykała się z Adamem Darskim , a na wakacje pojechała z tajemniczym architektem. Ostatecznie wybrała Nergala .

Tak, z Adamem jesteśmy rzeczywiście parą. Początki są bardzo ekscytujące i dają mi dużo radości. Marzę o wielkiej miłości, o spokoju w związku, bez szarpaniny i ciągłej walki. Kobieta jest spełniona dopiero wtedy, gdy przy jej boku jest ktoś, komu bezgranicznie ufa, kto jest częścią jej serca. Na kogoś takiego długo czekałam i mam nadzieję, że niebawem utwierdzę się w przekonaniu, że takiego mężczyznę właśnie znalazłam. Nauczona doświadczeniem nie chce jednak mówić, że to właśnie z Adamem spędzi resztę życia - powiedziała "Faktowi" Doda. 

Znajomi piosenkarki zawsze mówili, że jeśli chodzi o uczucia to Doda jest jak dziecko, naiwna. Oby tym razem jej związek z Adamem nie zamienił się w kiepską telenowelę. Już jedną zaliczyła i nieźle na niej zarobiła.

Doda ma konkurentkę! Zobacz kto jej zagraża

Zbliżenie na Dodę!Przyjrzyj się uważnie...

Więcej o:
Copyright © Agora SA