Skandal w Sopocie! Olbrychski groził pobiciem Pukowi!

Jutro przeczytacie o tym w gazetach. Plotek informuje o tym jako pierwszy.

Kilka minut temu zakończyła się konferencja prasowa dotycząca festiwalu Top Trendy. Zjawili się na niej m.in. Rafał Olbrychski, Paulla, Ewa Farna czy Przemek Puk. Od początku czuć było pewne napięcie i rywalizację. Wśród zaproszonych gości szybko rozeszła się informacja o pewnym zajściu, które miało miejsce na dzisiejszej próbie generalnej. Plotek dowiedział się, że Rafał Olbrychski pokłócił się z Przemkiem Pukiem . O co poszło? Tak naprawdę o nic. Oto co Przemek Puk powiedział nam na temat całego zajścia:

Po próbie generalnej zaczął mnie obrażać. Ja nie pozwalam sobie na to żeby ktoś mi pluł w gębę i używam też czasem słów, których nie powinienem. Poza tym zaczął mnie straszyć, że mnie pobije i nie wyjadę żywy z Opery Leśnej. Takiego obrażania i takiej tandety nie toleruje - powiedział Plotkowi, Przemek Puk.

Niestety nie udało nam się uzyskać komentarza Rafała , bowiem muzyk po części oficjalnej szybko opuścił konferencję. Jeśli uda nam się usłyszeć wersję drugiej strony z pewnością Was o tym poinformujemy.

screen z teledysku

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.