Fineasz i Ferb - nadchodzi nowy sezon!

Fineasz i Ferb mają swoich fanów wśród małych i dużych. Jesteś fanem braci? Kotek ma coś dla Ciebie!

Już w najbliższy piątek, 1. maja, rozpocznie się kolejny sezon przygód Fineasza i Ferba ! Chłopcy znów będą psocić, zaskakiwać i rozśmieszać do łez!

Premiera 1. maja o godz. 14:30

O czym jest?

Wyprodukowany w tradycyjnej animacji 2D serial Fineasz i Ferb jest pełen zabawnych historii, wspaniałych bohaterów i wpadającej w ucho muzyki, która towarzyszy przygodom dwóch pomysłowych przyrodnich braci. Fineasz Flynn i jego brat Ferb Fletcher wypowiadają wojnę nudzie i robią wszystko, aby w pełni przeżyć każdy dzień wakacji. Bracia spełniają swe, wydawać by się mogło nierealne marzenia, a co najważniejsze, zawsze w porę udaje im się uprzątnąć cały bałagan. Doprowadzają tym do szału swoją starszą siostrę Fretkę, która za punkt honoru postawiła sobie donosić na nich mamie.
Serial Fineasz i Ferb miał swoją globalną premierę 1. lutego 2008 roku i niemalże natychmiast stał się hitem na całym świecie. Jeszcze w tym samym roku nominowany był do dziecięcej nagrody BAFTA (British Academy Children's Awards), w kategorii najlepszy serial animowany dla dzieci i młodzieży. Od tej pory niezmiennie cieszy się ogromną popularnością, zarówno wśród młodych widzów, jak i również ich rodziców. (materiały prasowe)

Jutro na Kotku pojawi się wywiad z twórcami Fineasza i Ferba!

Lubicie braci?

Więcej o: