Iza Miko dostała nagrodę za polskość!

Iza Miko zmienia wizerunek Polaków?

Wczoraj w Chicago odbyła się wielka gala Polonii, której organizatorem jest magazyn "Polki w świecie". Podczas imprezy Iza Miko została uhonorowana nagrodą Kamiennego Bociana przyznawaną Polakom, którzy zmieniają wizerunek Polonii.

Odbierając nagrodę, Iza nie kryła swojej wielkiej radości.

Czuję się zaszczycona tą nagrodą i tak miłym przyjęciem w Chicago. Myślę, że doskonale państwo wiecie, jak ciężko jest się przebić na obczyźnie i jak wielkimi wyrzeczeniami jest to okupione. Ja jednak nigdy nie zapominam, skąd pochodzę, gdzie są moje korzenie. Na pewno Wy też, tak jak ja, codziennie tęsknicie za Polską. Tym bardziej jest mi miło odbierać tę nagrodę za polskość właśnie!!!Postaram się Państwa nie zawieść i promować Polskę nie tylko poprzez moje aktorstwo, ale też przez moją akcję ochrony środowiska EkoMiko, którą rozpoczęłam od działań w Polsce, a za chwile projekt ruszy także w USA. Serdecznie zapraszam do obejrzenia strony ekomiko.pl i... zapisania się do mojego EkoGangu!

Uznania ze strony Polaków, którzy w Ameryce na co dzień spotykają sie z jej dokonaniami, jest dla Izy Miko bardzo ważne. Gratulujemy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.