W ramach odwoływania zimy, dziś wybiegnijmy trochę w przyszłość, żeby rozejrzeć się w wiosennych trendach. To już naprawdę niedługo, więc postaramy się śledzić wszystkie nowinki nadchodzącego sezonu i na bieżąco Was informować!
Na początek, Kotek postarał się dla Was wytropić nowinki w sklepach - oto wynik jego polowania:
Orsay - w ich wiosennej kolekcji panuje styl hippie - czyli kwiaty, nasycone, mocne kolory, zwiewne tuniki. Na sukienkach pojawiają się orientalne wzory. Inną ich propozycją są ciuszki z denimu w stylu lat siedemdziesiątych, oraz klimaty etno - supermodne tej wiosny!
H&M - tu także moda troszkę retro, ukłon w stronę lat sześćdziesiątych - szerokie paski do bluzek i sukienek, podwyższona talia, króciutkie marynarki oraz spodnie - dżinsowe, ale w wersji bardzo kobiecej!
BiG Star - również słodkie lata sześćdziesiąte! Słodkie biało-czerwone bluzeczki, krateczka Vichy, i najbardziej gorący dodatek - kamizelka - noszona właściwie do wszystkiego!
C&A - tu króluje kobiecość - pastele, szczególnie błękit, pudrowy róż , szary, oraz kolor sezonu - biel, biel i jeszcze raz biel.
Jakie buty kupić na wiosnę?
CCC stawia na kolory - i to kilka w jednej parze butów - morski, brązowy, malinowy i czerwień., we wzorach pojawiają się paseczki i kwiaty. Bardzo modne są także czarno-białe czółenka, koniecznie z zaokrąglonymi noskami.
Deichman - tu znajdziemy mnóstwo kolorowych bucików, bardzo kobiecych, z kokardkami, zapinanych na kostce, również w stylu retro, przypominające buciki panienki z dobrego domu, jednak w odlotowych kolorach! Ogromny wybór balerinek!
Bata - tu oczywiście ogromna różnorodność, nam jednak najbardziej spodobały się sportowe wzory i kolory także w eleganckich dodatkach - biały, czerwony i granat to ich gorące kolory na ten sezon.
Co zostaje w modzie z poprzedniego sezonu?
W obuwiu - hit zeszłego sezonu, czółenka z odkrytymi palcami, czyli peep-toe, wypracowały sobie w modzie silną pozycję, i nadal są bardzo trendy! W ubraniach - kwiaty i wszelkie inne roślinne i orientalne wzory, etniczna biżuteria oraz nasycone kolory, jednak raczej w dodatkach, a nie jak poprzedniego lata - we wszystkim ;)
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!