Całoroczny sweter, czyli seksowne owłosione klaty [FOTO]

W życiu każdej młodej kobiety przychodzi taki moment, że przestaje zwracać uwagę na gładziutkie klaty chłopców z boysbandów, a jej uwagę zaczynają przykuwać prawdziwi mężczyźni.

Owłosiona klata jest męska!

Inspiracją do zastanowienia się nad męskimi klatami był nowy chłopak Edyty Herbuś . Niejaki Maciej Kawulski nie jest chłopczykiem. To mężczyzna w 100%, więc i jego wygląd wprost kipi testosteronem. Zwróćcie uwagę, jak podkreśla swoją męskość - delikatnie rozpięta koszula i brak krawata mają przykuć uwagę do bujnej klatki piersiowej. Widocznie Edycie się podoba, bo patrzy na swojego nowego faceta z pożądaniem.

FORUM/Krzysztof Jarosz

Najlepszą ozdobą do wyeksponowanej bujnej klaty jest oczywiście jakieś świecące cacko. Efekt murowany!

FORUM/Krzysztof Jarosz

Nie myślcie jednak, że to wyjątek i w show-biznesie nadal panuje moda na gładkich mężczyzn. Nic bardziej mylnego. Panowie w klimatach metroseksualnych odchodzą w zapomnienie, gdyż kobiety pragną prawdziwych samców! Na szczęście mamy takich kilku.

Klata kipiący seks - Michał Milowicz

Właściciel chyba najbardziej znanego (owłosionego) torsu wśród polskich gwiazd. Michał Milowicz uwielbia swój "sweterek" i nigdy nie miał zamiaru się z nim ukrywać. Wręcz przeciwnie - ochoczo dzieli się nim ze światem. Basen? Wymarzona sytuacja, w której można zaprezentować swoje męskie ciało.

KAPIF.PL/KAPIF

Klata z włosem pomaga również w kreowaniu wizerunku scenicznego. Puścisz do tego oko i każda Twoja.

Klata z kryzysem wieku średniego - Piotr Gąsowski

Kiedyś Piotr Gąsowski miał po prostu owłosioną klatę, która pasowała do jego lekko miałkiego wizerunku. Później aktor się zmienił fizycznie, ale klata pozostała, więc uczynił z niej swój największy atut.

FORUM/Krzysztof Jarosz

Dokładnie tak jak w przypadku Milowicza , Piotr Gąsowski również wykorzystuje swoją tajną (bujną) broń na scenie.

Krzysztof Jarczewski

Klata roztańczona - Michał Piróg

Włos na torsie nie jest domeną panów w pewnym wieku. O nie, nie! Młodsi również mogą pochwalić się tym i owym. Michał Piróg należy do panów, którzy zwracają uwagę na swój wygląd, ale nawet on nie jest w stanie zgolić swoich włosów. Być może jest do nich za bardzo przywiązany? Tak czy inaczej, bardzo się to chwali.

Swoją chlubę zaprezentował w ponętnej sesji dla magazynu "Viva". Mrauuu!

Klata vintage - Sean Connery

Wasze matki (a może już babki) na pewno wzdychały do boskiego Jamesa Bonda, w którego wcielał się Sean Connery . A może nie wzdychały do niego jako takiego, a właśnie do jego bujnego owłosienia na klatce piersiowej? Włosy są dla Seana tak charakterystyczne, jak picie martini dla Bonda, którego odgrywał.

I znowu łańcuch!

ZUMA PRESS/20th Century Fox/Forum

Na koniec coś dla ludzi o mocnych nerwach. Koledzy redakcyjni uparli się, by i tego pana pokazać. To najbardziej owłosiony człowiek świata. Być może panowie są zazdrośni, bo sami nie mają się czym pochwalić!

Więcej o: