Magdalena Boczarska: Odmówiłam sesji w "Playboyu" i "CKM"

Cała Polska może ją oglądać na plakatach promujących film "Idealny facet dla mojej dziewczyny", ale dla magazynu Magdalena Boczarska się nie rozbierze. Już żałujemy. Sami zobaczcie dlaczego.

Plakat promujący film " Idealny facet dla mojej dziewczyny " narobił trochę zamieszania. Może nie tyle sam plakat, co Magdalena Boczarska , która jest na nim naga.

Na plakacie "Idealnego faceta dla mojej dziewczyny" nie ma więcej nagości, niż się ogląda na plaży: twarz, ramiona, brzuch, nogi. Dlatego dziwi mnie, że budzi on aż tak wiele emocji. Nie mam problemów z pokazywaniem ciała, jeśli wymaga tego rola - powiedziała aktorka w rozmowie z "Galą"

Mimo, że Boczarska ma do tego predyspozycje i plakatowe doświadczenie, nie chce rozebrać się dla żadnego z magazynów dla panów.

Nie rozbieram się bez powodu, dlatego odmówiłam sesji i okładki w "Playboyu" i "CKM". Plakat, który wisi teraz w całej Polsce, jest kreacją, elementem aktorstwa, a dziewczyna na nim to Luna - bohaterka "Idealnego faceta", a nie Magda Boczarska. Magda Boczarska rozbiera się wyłącznie dla wybranych - tłumaczy "Gali"

Trochę żałujemy, bo sami musicie przyznać, że byłoby na co popatrzeć.

A może niektórzy woleliby zobaczyć na rozkładówce Marcina Dorocińskiego ?

Zobacz więcej na temat filmu "Idealny facet dla mojej dziewczyny" na film.gazeta.pl !

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.