Ferie!

Dwa tygodnie luzu! Hurra!!! Aż siedem województw już cieszy się feriami, pozostałe już naprawdę niedługo doczekają się wymarzonego wypoczynku! Co można robić w ferie? Kilkadziesiąt różnych, odjazdowych rzeczy! Razem stwórzmy listę najfajniejszych rzeczy, które można robić podczas ferii! Zaczynamy!

Co robić podczas ferii?

- nic!!! - jeździć na nartach - chodzić do kina - leniuchować - spotykać się z przyjaciółmi - szaleć na sankach - spać - odwiedzać dawno nie widzianą rodzinkę - jeździć na łyżwach - oglądać filmy - czytać książki - chodzić na długie spacery... - ...i na randki!!! - zrobić sobie jaskrawy manicure - gadać do późnej nocy - urządzać piżamowe prywatki - poznawać nowych przyjaciół - chodzić na pizzę... - ...albo zrobić ją z przyjaciółmi! - rzucać się śnieżkami - do południa snuć się w piżamie - przemeblować pokój - tańczyć - grać w scrabble i twistera - podrywać facetów - ...i być podrywaną ;) - robić orły na śniegu - słuchać muzy - tęsknić za przystojniakiem klasowym - polować...na wyprzedażach - spać do nieprzyzwoitej godziny :) - nauczyć się jeździć na desce - chodzić na koncerty - dostawać głupawki - zrobić porządek w szafie - pod koniec ferii iść do fryzjera, żeby po feriach olśnić klasę nową fryzurą

A czego nie robić po żadnym pozorem?

- czytać lektur - tęsknić za nauczycielami - myśleć o szkole i wszystkim co jej dotyczy - z tęsknoty spacerować pod szkołą - wstawać o 7.15 - zaglądać do podręczników - nadrabiać zaległości w matmie - pisać referatów na zapas - telefonować do kuratorium z prośbą o skrócenie ferii :)

To były propozycje Kotka, a jakie są Wasze pomysły na szalone ferie?

Koniecznie zajrzyjcie do galerii i zobaczcie zimowe zdjęcia zrobione przez członków Klubu Kotka !!!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.