Ela Zapendowska: Zróbcie program o po*ebańcach

Jurorka tak podsumowała występ Ani Muchy w programie na żywo. Polsat zapłaci karę?

Wątpliwa sprawa, tym bardziej, że czasy, kiedy przeklinanie na wizji robiło wielkie wrażenie, minęły. Mamy Tomasza Jacykowa , który w programie "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" mówi otwarcie, że nie nosi majtek. Gratulujemy! Jest też Rafał Cieszyński , który zamiast przecinka używa słowa na "K". To wszystko to już codzienność. Dlatego Elżbieta Zapendowska nie jest wyjątkiem i na tle innych gwiazd telewizji wypada wręcz średnio, mówiąc:

Zróbcie program dla pojebań*ów, i tam weźcie Muchę. Niech robi co chce, ale niech nie śpiewa.

Co zrobił Ibisz gdy usłyszał zmyślne słowo "Pojebań*e" ? Śmiał się. Co zrobiła Cichopek ? Śmiała się. Co robiła widownia? Klaskała i wiwatowała. A przecież za tego typu "wpadki" powinno się nakładać na stacje telewizyjne kary.

Jakiś czas temu, Kazimiera Szczuka w programie Kuby Wojewódzkiego śmiała się z prowadzącej audycję w "Radiu Maryja", która, jak się potem okazało, jest niepełnosprawna. Polsat (wtedy jeszcze "Kuba Wojewódzki Show" był nadawany w Polsacie) musiał zapłacić 500 000 złotych kary. Czy tak będzie i tym razem? Jak już Plotek podkreślił na początku "Wątpliwa sprawa".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.