Przyjaźnie na lodzie!

Programy telewizyjne z udziałem gwiazd to nie tylko walka na śmierć i życie o sympatię widzów, popularność i wygraną. Podczas, gdy jedne gwiazdy kłócą się i poniżają, inne są w stanie zaprzyjaźnić się.

Nowa edycja "Gwiazdy tańczą na lodzie" przyniosła dwie równie nowe i świeże przyjaźnie. Jola Rutowicz odnalazła bratnią duszę w Gosi Andrzejewicz . Obie panie schlebiają sobie, komplementują i kibicują. Obie także weszły w konflikt z Tomaszem Jacykowem . Czy wspólnie będą walczyć z nowym jurorem programu telewizyjnej dwójki?

Lodowy program ukazał nam dwie inne przyjaciółki. Są nimi Karolina Malinowska i Kasia Burzyńska , które od początku znalazły wspólny język. Obie łączy miłość do mody, a poza tym świetnie się uzupełniają. Karolina jest spokojną, ułożoną dziewczyną. Kasia natomiast to roztrzepana dusza towarzystwa, zawsze promienna i uśmiechnięta. Również te dziewczyny trzymały się razem podczas treningów i nagrania programu " Gwiazdy tańczą na lodzie ". Niestety Karolina pożegnała się już z show, ale to nie oznacza przecież końca przyjaźni.

Najtrwalszą znajomością, której źródło znajdujemy w telewizyjnym show, jest przyjaźń Edyty Herbuś i Marii WiktoriiWałęsy , które poznały się podczas " Tańca z gwiazdami ". Panie do dziś bywają razem na imprezach i wspólnie spędzają wiele czasu.

Wiadomo, że przyjaźń to jedna z ważniejszych wartości w życiu. Jak widać programy rozrywkowe oprócz pieniędzy i popularności przynoszą też coś trwalszego i wartościowszego. Może niedługo któraś z gwiazd swój udział w jakimś show uzasadni chęcią znalezienia przyjaciela?

Zobacz także:

Lód zapłonął konfliktami!

Doda nie znosi Steczkowskiej!

Więcej o: