Edyta Górniak robi się na Dodę!

Edyta Górniak próbuje przypodobać się Dodzie?

To był wyjątkowo przesłodzony odcinek "Jak Oni Śpiewają". Do programu powróciła Kasia Cichopek , która musi czuć się zagrożona konkurencją Joanny Liszowskiej . Świeżo upieczona mężatka podczas całego programu była spięta i z trudem radziła sobie z prowadzeniem widowiska. Czyżby Cichopek nie czuła się pewna swojej pozycji w Polsacie?

Zaskoczyła nas Edyta Górniak , która coraz bardziej upodabnia się do Dody . Piosenkarka po występie Karoliny Nowakowskiej stwierdziła, że jej "wykon" był zajebisty. Takie słowa z ust gwiazdy formatu Edyty musiały zszokować nawet Krzysia Ibisza , który próbował złagodzić wypowiedź piosenkarki słowem zajefajny! Tym razem nie wyszło!

Trzeba jednak przyznać, że Edyta Górniak, choć nieudolnie naśladuje Dodę, to z odcinka na odcinek, wygląda coraz lepiej. Jak się okazuje rozwód ze stylistkami wyszedł piosenkarce na dobre.

Jak zwykle wszyscy uczestnicy JOŚ radzili sobie lepiej lub gorzej. Ale tym razem namieszała Jola Fraszyńska , która podobnie jak w poprzedniej edycji Michał Koterski, zrezygnowała z dalszej rywalizacji w programie . Aktorka wycofała się z JOŚ , bo wysiadły jej struny głosowe! Czyży Polsat szykował nowy show Jola Fraszyńska Show?

Niestety, w tym odcinku nie odpadł nikt. Ale Łukasz Dziemidok , nim dowiedział się, że zostaje w programie, podarował Brylantowego Jokera Monice Mrozowskiej.

Zagrożeni są Jerzy Zelnik i Żora Korolyov !

Więcej o: