Tokio Hotel, Britney i Linkin Park nagrodzeni - zobacz resztę wygranych na MTV VMA

Najlepsze klipy zostały wybrane! Wśród nagrodzony większe i mniejsze niespodzianki. Niekwestionowaną królową tegorocznej gali została Britney Spears, która zgarnęła aż 3 statuetki! Zobaczcie radość wygranych w galerii oraz nagrodzone klipy!

Britney Spears wróciła w wielkim stylu! Jej klip wygrał aż w trzech kategoriach - Klip Roku, Najlepszy Klip (kobiety) oraz Najlepszy Klip Pop. Sama Brit wyglądała zachwycająco - była wesoła, a wręcz promieniowała pozytywną energią. Również ona otworzyła całą galę - sala była zachwycona!

Video of the Year - Britney Spears - "Piece of Me"

Best Female Video - Britney Spears - "Piece of Me"

Best Pop Video - Britney Spears - "Piece of Me"

Najlepszy Klip wśród mężczyzn to "With You", które wykonuje Chris Brown . Co ciekawe, Rihanna i Chris chyba znowu przyjęli taktykę niepokazywania się razem, ponieważ trudno było uchwycić moment, by chociaż siedzieli obok. Dziwna para...

Best Male Video - Chris Brown - "With You"

To była wielka noc dla fanów Tokio Hotel . Niemiecki zespół zgarnął chyba najważniejszą statuetkę tego roku - za najlepszy debiut. Nagroda ta została przyznana przez internautów, którzy do ostatniej chwili wchodzili na stronę MTV, by oddać głosy. Wygląda na to, że Tokio Hotel mają najlepszych fanów na świecie!

Best New Artist - Tokio Hotel - "Ready, Set, Go!"

W kategorii Najlepszy Klip Rock zwyciężyli Linkin Park . Choć to ich nie pierwsza statuetka, nie kryli zaskoczenia i radości.

Best Rock Video - Linkin Park - "Shadow of the Day"

Wśród hip-hopowców najlepszym okazał się Lil Wayne i jego teledysk do piosenki "Lollipop" .

Best Hip-Hop Video - Lil Wayne (featuring Static Major) - "Lollipop"

Pussycat Dolls cieszyły się jak małe dziewczynki, gdy to ich wyczytano jako wygrane w kategorii Najlepszy Taniec z Teledysku. Rzeczywiście ruszają się nieźle.

Best Dancing in a Video - Pussycat Dolls - "When I Grow Up"

Więcej o: