Justin Timberlake i Jessica Biel pobierają się

Trudno nadążyć za tą parą. Jessica Biel i Justin Timberlake nie wiedzą, czy się pobierać, czy nie, jednak są coraz bliżej podjęcia tej znaczącej decyzji. Kiedy możemy spodziewać się weselnych dzwonów?

Krążą plotki, że Justin Timberlake dorósł do decyzji o małżeństwie i zaczyna się poważnie zastanawiać nad ustaleniem daty ślubu. Inne źródła mówią, iż to Jessica Biel na niego naciska.

- Justin ma 27 lat i poważnie myśli o ślubie i dzieciach. Po raz pierwszy w życiu czuje, że osiadł i chce poprosić Jessikę o rękę. Jest z nią bardzo szczęśliwy. Ostatnio spędzili trochę czasu w rozłące, z racji na pracę Justina z Madonną, i zdał sobie sprawę, iż to właśnie Jessica jest osobą, z którą chce przeżyć resztę życia.

Choć Justin Timberlake spędził całe życie w blasku fleszy, nie chce, aby jego ślub był pożywką dla rządnych sensacji paparazzi. Marzy mu się kameralna uroczystość na jednej z wysp.

Mówi się również, że decyzja o ślubie może być spowodowana...ciążą Jessiki . W przypadku Ashlee Simpson i Pete'a Wentza było dokładnie tak samo. :)

Więcej o: