Joanna Jabłczyńska zatańczy lambadę!

Joanna Jabłczyńska wraca do "Tańca z Gwiazdami" ? Prawie. Aktorka ma tylko tydzień, żeby nauczyć się lambady. Jej umiejętności taneczne znowu zobaczą na telewizyjnych ekranach miliony Polaków. O co chodzi?

Lambada to był wielki taneczny hit w połowie lat 80-tych. Joanna Jabłczyńska ma tego świadomość i już od kilku dni intensywnie trenuje ten niełatwy taniec. Aktorka ma jednak duży kłopot, bo poza tańcem musi też zaśpiewać przebój "Lambada".

Najbliższy odcinek "Jak Oni Śpiewają" zdominują przeboje z parkietów z dawnych lat. Krzysztof Respondek będzie musiał zaśpiewać słynne Kaczuchy, a Olga Bończyk wystąpi w rytmach "YMCA" z repertuaru Village People. Kacper Kuszewski ma również niełatwe zadanie, bo będzie musiał rozbujać widzów do rytmów "Macareny" zespołu Los Del Rio.

Plotek, jest najbardziej ciekaw występu Joanny Jabłczyńskiej. Znając jej zdolności taneczne wyniesione m.in. z "Tańca z Gwiazdami" , to występ aktorki może podnieść z krzeseł nawet najwiekszych ponuraków. I właśnie o to chodzi, bo w końcu idzie lato, a z nim czas na dobrą zabawę!

T.R.

Więcej o: