Agnieszka Popielewicz wygryzie Edytę Herbuś?

Edyta Herbuś na wylocie? Zaś Agnieszka Popielewicz od jesieni nową partnerką Maćka Rocka w "Przebojowych Dzieciach" . Niemożliwe? A jednak Polsat planuje zmiany i zastanawia się jak poprawić formułę tego programu.

Polsat coraz poważniej zastanawia się nad jesienną ramówką. Po udanym starcie show "Przebojowe Dzieci" chce zawalczyć od września o jeszcze większą widownię. Nie przypadkowo mówi się, że w grę wchodzi zmiana prowadzącej, bo Edyta Herbuś jesienią poprowadzi prawdopodobnie zupełnie nowy program.

Nieoficjalnie wiadomo, że Edyta poprowadzi nowe taneczne show. Na razie jednak szefostwo stacji odmawia udzielania informacji na ten temat. Tymczasem z kopyta ruszyły poszukiwania następczyni Edyty. Wśród potencjalnych kandydatek największe szanse ma Agnieszka Popielewicz . Dlaczego ona?

Polsat jest ponoć bardzo zadowolony ze współpracy z Agnieszką, poza tym tak piękna dziewczyna z pewnością znakomicie sprawdzi się u boku Maćka Rocka. Na razie nie wiadomo, kiedy zapadną ostateczne decyzje w tej sprawie, ale nie wykluczone, że jesienią Agnieszka pojawi się u boku Rocka w "Przebojowych Dzieciach".

Agnieszka Popielewicz - kocica w klatce?

O czym marzy Edyta Herbuś?

Więcej o: