Avril Lavigne przeprasza fanów

Nie za dobrze dzieje się ostatnimi czasy u Avril Lavigne. Doszło nawet do tego, że piosenkarka musiała przepraszać swoich fanów. Za co?

Avril Lavigne ma problemy z koncertami. Najpierw nikt nie chciał kupować na nie biletów , a teraz sama wokalistka została zmuszona do odwołania 6 występów. Oj chyba budżet domowy zostanie mocno nadwyrężony.

Co się tak właściwie stało? Otóż Avril zmaga się z okropnym zapaleniem krtani, które absolutnie nie pozwala jej na śpiewanie. Dwa koncerty zostały odwołane w zeszłym tygodniu. Teraz doszło kolejnych sześć, w sumie więc osiem. Nic dziwnego, że Avril mocno ubolewa nad tym faktem.

- Chciałabym szczerze przeprosić moich fanów. Miałam zamiar dokończyć trasę, jednak gdy sprawdzaliśmy się w Anaheim, zdałam sobie sprawę, iż jest to niemożliwe. Pomimo że oszczędzałam swój głos przez kilka dni, kiedy próbowałam śpiewać - nic się nie wydobywało - powiedziała Avril Lavigne w oficjalnym komunikacie.

Dla przypomnienia: koncert Avril Lavigne w Polsce już 5. lipca . Niech wszyscy fani trzymają kciuki, żeby kanadyjska piosenkarka doszła do siebie.

Kto się wybiera?

Więcej o: