Gossip Girl w telewizji!

Super wiadomość! Gdy Kotek pisał o serialu Gossip Girl, pytaliście, gdzie można go zobaczyć. Otóż już wkrótce będziemy go oglądali w naszej telewizji. Kiedy i gdzie dokładnie?

Stacja TVN Siedem chyba zczaiła się, że Gossip Girl to świetny serial i postanowiła go emitować. Pierwszy odcinek "Plotkary" (taka będzie polska nazwa serialu) zobaczymy już 8. kwietnia o 20.30. Świetnie! Kotek na pewno będzie go oglądał!

Dla wszystkich tych, którzy nie zetknęli się z serialem, krótka informacja:

Tajemnicza plotkara (głos Kristen Bell) opowiada widzowi o perypetiach pięknych i bogatych mieszkańców Upper East Side w Nowym Jorku. Akcja filmu rozpoczyna się, gdy do domu powraca Serena van der Woodsen, która zniknęła rok wcześniej i w niewyjaśnionych okolicznościach wyjechała do szkoły z internatem. Jej przyjaciółka Blair Waldorf w tym czasie zyskała dużą popularność w szkole. Nikt nie wie dlaczego Serena wyjechała i dlaczego wróciła, wszyscy wiedzą jednak, że chłopak Blair, Nate Archibald coś czuje do przyjaciółki swojej dziewczyny. Van der Woodsen jednak nie wróciła dla nich tylko by wesprzeć swojego brata, który chciał popełnić samobójstwo. Serena poznaje i związuje się z Danem, chłopakiem z Brooklynu, okazuje się także, że w przeszłości coś łączyło matkę Sereny i ojca Dana. (wikipedia)

Kotek na pewno będzie oglądał i szczerze Wam poleca! Serial jest super i grają w nim baaaardzo przystojni aktorzy! ;)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.