Rafał Maserak dementuje plotki!

Tego jeszcze nie było. Tancerze znani z show "Tańca z Gwiazdami" postanowili się zemścić na plotkarskiej prasie, dzięki której są znani i mają pracę. Rafał Maserak i jego koledzy postanowili spróbować zająć się dziennikarstwem. W jaki sposób?

No i stało się. Agnieszka Frykowska oskarżała niedawno, że ktoś jej ukradł pomysł, bo szybciej od niej stworzył serwis rozrywkowy, w którym gwiazdy dementują plotki. Już po kilku dniach od debiutu tego portaliku okazało się, że najczęściej nieprawdziwe informacje dementują głównie osoby związane z "Tańcem z Gwiazdami", a ściślej ze szkołą Show Dance, w której tańczy m.in. Rafał Maserak.

Plotek dowiedział się, dlaczego! Wbrew wcześniejszym spekulacjom stronę założył nie Rafał Maserak, a jego kolega Sebastian Bandyk, który jest również właścicielem szkoły Show Dance.

Musieliśmy coś z tym zrobić. Tancerze z naszej szkoły nie radzili sobie z plotkami. Dlatego powstał portal, na którym gwiazdy mogą dementować plotki.

Nic dziwnego, że tancerze chętnie dementują plotki na swój temat. Plotek jest ciekawy jak w tej sytuacji dziennikarze tego serwisu zachowują obiektywizm i czy rzeczywiście, będą tam zamieszczane prawdziwe informacje. Zwłaszcza, że prawda nie zawsze jest wygodna...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.