Luntek: Doda jest wielka, nie atakujcie jej!

Doda jest piękna i odnosi sukcesy i nie wolno jej krytykować - taki apel NA KOLANACH do Polaków skierował 17 letni fan Rabczewskiej z Gdańska - Luntek - na amatorskim filmiku. Jak łatwo się domyśleć, filmik wywołał burzę wśród internautów, którzy są przerażeni tym, do czego może doprowadzić obsesyjna fascynacja gwiazdą! [ZOBACZ FOTKI LUNTKA] 

Obsesja to chyba najlepsze określenie, które oddaje fascynacje Dodą i jej muzycznym dorobkiem, chłopaka z Gdańska. Fan piosenkarki kilka dni temu nagrał dwuminutowe orędzie i apel do Polaków, w którym ostrzegł wszystkich przed tym, żeby nie krytykowali jego idolki.

embed

Luntek, to internetowa ksywa fana Rabczewskiej, wcześniej okrzyknął siebie królem Internetu. Co ciekawe, choć deklaruje bezgraniczną miłość Dodzie, to w dużym stopniu zafascynowany jest twórczością zespołu Feel oraz Britney Spears. Plotkowi wydaje si, że Luntek zżyna z fana-obrońcy Britney Spears, Chrisa Crockera .

Na całym świecie amerykańskie gwiazdy mają swoich fanów, którzy nagrywają własne wersje ich przebojów, a potem wrzucają je do netu. Luntek jest chyba pierwszym w Polsce tak oddanym fanem Dody - z myślą o niej przygotował nawet domową wersję teledysku. Dlatego, Doda powinna być spokojna i nie musi już szukać swojego sobowtóra, bo Luntek ją w tym wyręczył!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.