Kasia Figura ma kłopoty z figurą!

Wydawało się, że jest zadowoloną z siebie kobietą. Kasia Figura , choć należy od wielu już lat do czołówki polskich gwiazd ma poważny kłopot z akceptacją własnego wyglądu. To z tego powodu zgodziła się wziąć udział w "Tańcu z Gwiazdami" . O co chodzi?

Takiej Kasi Figury jeszcze nie znaliśmy. Boska aktorka zgodziła się wziąć udział w siódmej edycji "Tańca z Gwiazdami" z zupełnie innego powodu niż kasa, choć ta też pewnie nie przeszkadza - TVN był hojny, bo zgodził się płacić Figurze za udział w show 50 tys. zlotych. Aktorkę jednak skusiła głównie chęć... schudnięcia!

Figura otwarcie przyznaje, że w ostatnich latach nie przywiązywała do swojej figury większej uwagi i to spowodowało, że trochę sie zaokrągliła. Wtedy pojawiła się szansa schudnięcia - czyli występ w "Tańcu z gwiazdami"...

Kasia w ostatnich latach rzeczywiście nie miała dużo czasu na to, żeby się sobą zająć. Nigdy jednak też nie dała poznać po sobie, że ma jakieś kłopoty z akceptacją swojego wyglądu. Dopiero, gdy dostała propozycję z TVN-u zauważyła, że ma kłopoty ze swoją figurą. Postanowiła schudnąć i wziąć dodatkowe ćwiczenia, które pomogą jej zrzucić zbędne kilogramy - potwierdza przyjaciółka aktorki.

Figura już od lat zaskakuje wszystkich niezwykłym dystansem do samej siebie. Być może aktorce przyda się zrzucić kilka kilogramów, jeśli to ma poprawić jej samopoczucie. Plotek jednak apeluje do Kasi, żeby pozostała sobą!

Więcej o:
Copyright © Agora SA