Ala Boratyn nie robi byków!

Kilka miesięcy temu wyznaczyła sobie nową drogę. Ala Boratyn chce kompletnie odciąć się od przeszłości i nie chce, żeby ktokolwiek kojarzył ją z Blogiem 27. I ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy. O co chodzi?

To naprawdę wielki sukces Ali Boratyn . O wiele większy od tego, jakby udałoby się sprzedać solową płytę. Gimnazjalistka musi być naprawdę przykładną uczennicą, bo udaje się jej nie robić błędów ortograficznych. Ala przynajmniej w tym wypadku jest przeciwieństwem Toli , która niejednokrotnie przyznawała się do tego, że ma "tyły" z polskiego. Młoda artystka naprawdę się stara i co więcej pisanie w ojczystym wypadku jej wychodzi.

Nareszcie rozpoczęły się ferie...cudownie! jutro zamierzam wyjechać do Zakopanego na tydzień, a w drugi tydzień planuję posiedzieć w domu i zająć się podrzędnymi sprawami. w piątek wróciłam z Kazimierza Dolnego, byłam tam ze szkołą na 3 dni. w sumie było bardzo bezstresowo i prawie cały czas mieliśmy czas wolny lub jakieś gry, ćwiczenia integracyjne, które również miały nam pomóc stać się asertywnymi ludźmi:) szkoda, bo pogoda nie była rewelacyjna, poza tym do tego miejsca trzeba wyjeżdżać, jak jest ciepło, bo teraz nie było wiele atrakcji. nie ukrywam było bardzo przyjemnie - napisała Ala.

Jak widać, Tola Szlagowska ma z kogo brać przykład. Aż miło popatrzeć, jak młoda gwiazda sprawnie pisze po polsku. Można? Można!

Więcej o: