Roofi i Gleba w filmie?!

Tylko kilkanaście dni zostało do pierwszego klapsu na planie "Kochaj i Tańcz". A tymczasem trwają zakrojone na szeroką skalę rozmowy na temat tancerzy, którzy, będą wspierać swoimi występami aktorów. Wśród potencjalnych kandydatów pojawiają się nazwiska Rafała "Roofiego" Kamińskiego i Maćka "Florka" Gleby.

Rozmowy z tancerzami prowadzone są od kilku tygodni. Te najbardziej kluczowe prowadzi Jarosław Staniek, który odpowiada w filmie za całą choreografię. Ania Bosak, Maciek "Gleba" Florek i Rafał "Roofi" Kamiński są najlepszymi kandydatami do występu w tej produkcji.

Podobają mi się ci tancerze. Rozmawiam z wieloma osobami, bo zależy mi na tym, żeby w filmie wystąpili jak najbardziej wszechstronni tancerze. Wśród nich jest wielu uczestników show "You Can Dance", choć nie tylko. To bardzo trudne decyzje, ale ktoś musi je podjąć. Choć tak naprawdę moje wybory i tak muszę konsultować z reżyserem, bo w końcu to on odpowiada za całą obsadę filmu - komentuje Jarosław Staniek dla Plotka.

Staniek chce ściągnąć do filmu najlepszych tancerzy w Polsce, a znając jego podejście do pracy uda mu się to osiągnąć. Całkiem możliwie, że widzów czekają nie byle jakie atrakcje, bo poza gwiazdorską obsadą w "Kochaj i Tańcz" wystąpi naprawdę wielu zdolnych tancerzy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.