Kreacje gwiazd na Oskarach

Miniona noc należy do jednych z najważniejszych dla wszystkich fanów kina. Właśnie przyznano Oskary! Jak zawsze najciekawsze jest, kto w czym przyszedł ubrany. Zobaczcie i oceńcie!

W tym roku zdecydowanie królowała czerwień. Piękne suknie w tym kolorze wybrały m.in. Anne Hathaway i modelka Heidi Klum .

Na czerwień również postawiła Miley Cyrus . Jak zawsze wesoła Cameron Diaz pokazała się tym razem w ślicznej, brzoskwiniowej kreacji.

Elegancka Penelope Cruz i tym razem nie zawiodła swoich fanów - wyglądała olśniewająco w czarnej kreacji. Rene Zellweger chyba nie najlepiej trafiła w tym roku z sukienką. Jakoś tak strasznie blado się prezentuje.

Jessica Alba sama w sobie jest piękna, ale na Oskarach nikt nie mógł oderwać od niej wzroku. Pewnie to nie tylko za sprawą ładnej sukienki, ale też ciąży, w której aż promienieje. Odtwórczyni główniej roli w filmie "Juno", Ellen Page, postawiła na klasykę i dobrze na tym wyszła!

I chyba ulubiona para Kotka - Johnny Depp i Vanessa Paradis . Oni nie muszą się starać, aby wyglądać oryginalnie. Oni po prostu tacy są!

Która kreacja podoba Wam się najbardziej?

Więcej o:
Copyright © Agora SA