Źle się dzieje na planie Gossip Girl! Czyżby koniec serialu?

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że popularny serial Gossip Girl może już wkrótce zostać zawieszony. Odtwórcy głównych ról wcale nie pałają do siebie miłością. Dlaczego?

Atmosfera za kulisami Gossip Girl jest tak ciężka, że można ją ciąć nożem. Leighton Meester (Blair), Chace Crawford (Nate) i Blake Lively (Serena) nie mogą na siebie patrzeć. Na planie nie kłócą się ze sobą, a to tylko dlatego, że... praktycznie w ogóle ze sobą nie rozmawiają.

Czasami bywało okropnie, ponieważ odzywali się do siebie tylko wtedy, gdy musieli - np. w czasie mówienia kwestii. Zabawne było to, że jeśli w scenariuszu były ostre słowa pod adresem drugiej osoby, to oni bardzo często sami mieli to na myśli.
embed

Zaraz mogą się pojawić głosy sprzeciwu, niestety tak właśnie jest.

Oni wszyscy sprawiają pozory. Udają dobrych kupmli, kiedykolwiek pojawi się ktoś z prasy, ale uwierzcie mi - kiedy wydaje im się, że nikt nie słucha, pozwalają sobie na przykrości - mówi źródło.

Szkoda by było, gdyby Gossip Girl zniknął. W końcu masa ludzi na całym świecie ogląda serial w telewizji i Intenecie. Może się jeszcze jakoś dogadają.

Dla tych, którzy nie wiedzieli i nie wiedzą, o czym jest serial, krótka informacja:

Tajemnicza plotkara (głos Kristen Bell) opowiada widzowi o perypetiach pięknych i bogatych mieszkańców Upper East Side w Nowym Jorku. Akcja filmu rozpoczyna się, gdy do domu powraca Serena van der Woodsen, która zniknęła rok wcześnej i w niewyjaśnionych okolicznościach wyjechała do szkoły z internatem. Jej przyjaciółka Blair Waldorf w tym czasie zyskała dużą popularność w szkole. Nikt nie wie dlaczego Serena wyjechała i dlaczego wróciła, wszyscy wiedzą jednak, że chłopak Blair, Nate Archibald coś czuje do przyjaciółki swojej dziewczyny. Van der Woodsen jednak nie wróciła dla nich tylko by wesprzeć swojego brata, który chciał popełnić samobójstwo. Serena poznaje i związuje się z Danem, chłopakiem z Brooklynu, okazuje się także, że w przeszłości coś łączyło matkę Sereny i ojca Dana. (wikipedia)

Więcej o: