Joanna Brodzik urodzi bliźniaki

Od pewnego czasu mówi się, że Joanna Brodzik planuje przerwę w karierze. Tymczasem Warszawa aż huczy od plotek o tym, że aktorka jest w ciąży i spodziewa się przyjścia na świat bliźniaków. O co chodzi?

Joanny Brodzik jest w ciąży i urodzi bliźniaki - taka plotka krąży teraz po Warszawie. Przesłanki?

Przesłanka nr 1. Od pewnego czasu Joasia rzadko pojawia się na bankietach, ale jak twierdzą jej znajomi, ma to ścisły związek z tym, że jest zajęta urządzaniem apartamentu, w którym zamieszkała jakiś czas temu z Pawłem Wilczakiem . Te argumenty jednak nikogo nie przekonują, bo urządzaniem wystroju mieszkania zajmują się tak naprawdę projektanci. Czyżby Asia chciała ukryć przed wszystkimi fakt, że spodziewa się dziecka?

Przesłanka nr 2. Nawet na gali Telekamer Brodzik niechętnie pozowała do zdjęć. Jak twierdzi jeden z obecnych na imprezie fotoreporterów aktorka na prośbę o pozowanie zdjęć zareagowała bardzo nerwowo. Dotąd aktorka była dla fotoreporterów miła.

W Warszawie już od kilu miesięcy mówi się, że Joanna chce mieć dziecko z Pawłem. Jeśli potwierdzą się plotki, że Brodzik jest w ciąży, to aktorską parę czeka podwójne szczęście.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.