Melanie Griffith gwiazdą Telekamer!

Wiemy, kto będzie specjalną gwiazdą tegorocznej gali "Telekamery" 2008. 4 lutego do Polski przyjedzie Melanie Griffith, popularna hollywoodzka aktorka a prywatnie żona Antonio Banderasa. Mało tego. Jest szansa, że Melanie Griffith przyjedzie do Warszawy z Banderasem. Bo jak wiadomo, oboje wszędzie jeżdżą razem!

Gwiazdy wielkiego ekranu w Polsce bywają naprawdę rzadko. Ale Melanie Griffith przyjęła specjalne zaproszenie organizatorów gali Telekamer i na początku lutego przyjedzie do Warszawy. Szczegóły wizyty amerykańskiej gwiazdy są utrzymywane w wielkiej tajemnicy. Wiadomo jednak , że podczas tej wizyty aktorka otrzyma specjalną Telekamerę za cały swój dorobek i uświetni swoją obecnością całą galę, która odbędzie się, jak co roku, w warszawskim Teatrze Polskim.

Melanie wcześniej spotka się z dziennikarzami, a także fanami na konferencji prasowej. Niewykluczone, że również odwiedzi Kraków, bo tak do tej pory robiły gwiazdy zapraszane na galę Telekamer. Przypomnijmy, że specjale Telekamery dotychczas odebrała m.in. Andie MacDowell, Laura Dern, Daryl Hannah i Catherine Denevue.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.