Ostatnie "Kochane kłopoty"

Ta sobota była dość ważna dla wszystkich fanów serialu "Kochane kłopoty" ("Gilmore Girls"). O 19.00 stacja TVN Siedem wyemitowała ostatni odcinek przygód Rory i Lorelai. Czy to naprawdę koniec?

Koniec, koniec, koniec.... 5. stycznia wyemitowano ostatni w historii odcinek "Gilmore Girls":(

Z przykrością muszę stwierdzić, że tak. To już koniec. Nie zobaczymy ani jednego odcinka serialu więcej. Szkoda, bo losy Lorelai i Rory to cudowna opowieść o więzi, jaka może łączyć matkę i córkę oraz o magicznej atmosferze tak niewiarygodnego miejsca, jakim jest Stars Hollow .

O czym był ostatni odcinek? Nie wiem, czy mam zdradzać, ale co tam. Rory dostała wymarzoną pracę. Zaczyna być prawdziwym dziennikarzem i jedzie w świat, aby relacjonować dla gazety internetowej kampanię wyborczą jednego z kandydatów na prezydenta. Oczywiście łączy się to z dość bolesnym pożegnaniem.

Mieszkańcy miasteczka (z inicjatywy Luke'a ) szykują dla niej przyjęcie-niespodziankę. Na rynku zbierają się wszyscy, nawet dziadkowie. Ojciec Lorelai po raz pierwszy w życiu mówi córce, że jest z niej dumny. Wzruszające, co? Lorelai chciała podziękować Luke'owi za tak miły gest, jakim jest przyjęcie i... dochodzi do pocałunku.

W dzień wyjazdy Rory , dziewczyny wstają o 5 rano i idą coś zjeść, jak za starych dobrych czasów. Oczywiście do swojej ulubionej knajpki. Ostatni odcinek kończy kadr, w którym widzimy Rory z Lorelai w restauracji u Luke'a. Niejedna łezka zakręciła się w oku.... :(:(:(

Zdjęcie z przedostatniego odcinka.

embed

Piękna mama z piękną córką :)

embed

Co porabiają teraz aktorki z Gilmore Girls?

Alexis Bledel , odtwórczyni roli Rory, spełnia się jako aktorka filmowa. Aktualnie pracuje nad drugim filmem z cyklu "Stowarzyszenie wędrujących jeansów" . Z ciekawostek z jej życia: zaczynała jako modelka, jej pierwszym językiem jest hiszpański, angielskiego nauczyła się dopiero w szkole. Nie znosi kawy, którą Rory uwielbiała, więc piła colę z kubków na kawę. Jej tata jest Argentyńczykiem, a mama Meksykanką.

Alexis przyjaźni się z zespołem punkowy Less than Jake . Wystąpiła gościnnie w ich teledysku:

Lauren Graham (Lorelai) i Scott Patterson (Luke) grywają w filmch. Scotta można podziwiać w "Pile IV" i już pracuje nad "Piłą V" . Reszta aktorów z obsady "Gilmore Girls" też sobie nieźle radzi, głównie rolami w innych serialach.

Szkoda, naprawdę wielka szkoda, że nie zobaczymy już Rory i Lorelai razem. Trzeba zainwestować w DVD! ;)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.