Wybierz skandal 2007 roku!

Gwiazdy polskiej telewizji zdają sobie sprawę z tego, że aby utrzymać się na szczycie muszą wywoływać skandale. Wiadomo show-biznes rządzi się swoimi prawami i odpowiedni PR to podstawa! Wybierzcie największą sensację tego roku!

1. Radek Majdan zdradza Dodę

Piosenkarka złożyła w sądzie pozew o rozwód z Radkiem , ponieważ dowiedziała się, że mąż ją zdradza. W tej sprawie polskie społeczeństwo podzieliło się. Jedni uważali, że Radek zrobił bardzo dobrze, ponieważ w końcu uwolnił się od tej blachary (cytat - Grupa Operacyjna). Drudzy nie rozumieli jak Majdan mógł zdradzić taką kobietę jak Doda.

2. Posłowie w "Tzg"

Fot. Kuba Atys / Agencja Wyborcza.pl

Po komercyjnym sukcesie edycji, w których brały udział córki polityków, producenci programu postanowili zaprosić do udziału w show posłów. Sandra Lewandowska miała być największą gwiazdą ostatniej edycji, ale niestety nic z tego nie wyszło. Cytując byłego premiera - miała być bomba- wyszedł kapiszon.

3. Foremniak i Maserak są parą

kapif

To była prawdziwa sensacja ! Małgorzata Foremniak po roku spekulacji na temat jej romansu z 24-letnim Rafałem Maserakiem, w końcu na łamach "Faktu" ( już nie było lepszego miejsca!) przyznała, że są z tancerzem parą.

4. Konflikt Dody i "Grupy Operacyjnej"

Agencja Wyborcza.pl fot. marcin olejniczak

Miejsce: winda w hotelu we Wrocław. Bohaterowi: Doda, jej ochroniarz Przemek i członkowie zespołu "Grupa Operacyjna". Akcja: Przemek pobił Ziemowita. W tej sprawie istnieją dwie wersje - Doda twierdzi, że to raperzy byli agresywni i jej grozili, oni natomiast przekonują, że było na odwrót.

5. Miss Lewandowska

Okładka Super Expressu

Zdjęcia półnagiej Sandry Lewandowskiej i jednego z czołowych polityków Samoobrony - Janusza M. na plaży w Egipcie wywołały w mediach prawdziwą sensację. Sandra i Janusz stali się od tamtego momentu częstymi bohaterami rubryk towarzyskich. Po ostatnich wyborach jednak ta para polityków znalazła się poza Sejmem i nie wzbudza już zainteresowania.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.