Mieszko święta spędził z dziewczyną!

Jak może spędzać Boże Narodzenie tzw. raper? Tylko Plotek dowiedział się, że w tym roku Mieszko z Grupy Operacyjnej świętował Boże Narodzenie m.in. z dziewczyną.

To był ciężki rok dla Mieszka z Grupy Operacyjnej . Raper przyznaje, że tempo w jakim rozwija się kariera jego grupy przerosła jego największego oczekiwania. Nic dziwnego, że Mieszko jedyne, o czym marzył, to odpocząć. Okazję do tego znalazł dopiero podczas Bożego Narodzenia.

I choć można byłoby spodziewać się, że Mieszko zamiast domowego zacisza woli spędzać Święta w gronie swoich kumpli, to raper swoimi planami zaskoczył nawet Plotka.

Święta jak zwykle spędzam z rodziną w Zielonej Górze. Spotkam się z moimi dziadkami i rodzicami. To taka nasza stała tradycja. Chcę trochę odpocząć od pracy. W drugi dzień Bożego Narodzenia na pewno pojadę do Poznania, gdzie mieszka moja dziewczyna. Nie wyobrażam sobie, żeby ten szczególny czas spędzać inaczej - opowiada Mieszko w rozmowie z Plotkiem.

Mieszko nie ma szczególnych marzeń związanych z prezentami. Raper przyznaje, że dla niego najważniejsze jego to, z kim spędza Boże Narodzenie, a nie co dostanie pod choinkę. Dlatego, jak twierdzi Mieszko, największym prezentem, jaki ucieszył go podczas tegorocznych Świąt było spotkanie z najbliższymi. Tak trzymać!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.