Lily Allen zostanie mamą!

W show-biznesie panuje istny wysyp dzieci. Nicole Richie, Christina Aguilera, Jennifer Lopez, a teraz Lily Allen!

Doniesienia, które poruszyły brytyjskie media, zostały potwierdzone. Lily Allen jest w ciąży ze swoim chłopakiem, Edem Simonsem z Chemical Brothers!

Wokalistka dowiedziała się o swoim odmiennym stanie w zeszłym miesiącu, jednak nie chciała ogłaszać tego publicznie. O ciąży powiedziała jedynie najbliższym przyjaciołom i rodzinie, w tym ojcu Keithowi.

Podobno i Lily , i Ed zareagowali bardzo entuzjastycznie na wieść o dziecku.

Lily jest bardzo podekscytowana ciążą i perspektywą zostania mamą - powiedziało źródło gazecie The Sun - Ona jest naprawdę rodzinną osobą. Ed też nie posiada się z radości. Bardzo teraz o nią dba.

Radosne informacje zostały już oficjalnie potwierdzone przez agenta wokalistki.

Jako że ciąża jest w bardzo wczesnym stadium, para prosi o uszanowanie jej prywatności. Zdrowie Lily i ich pierwszego dziecka jest w tej chwili wartością nadrzędną.

Mimo ciąży piosenkarka nie przerywa pracy nad nowym albumem. Rzecznik zaznaczył w swoim wystąpieniu, iż płyta wyjdzie w przyszłym roku. Lily chciałaby, aby krążek miał premierę zanim na świecie pojawi się dziecko.

Lily Allen i Ed Simon spotykają się od września tego roku. Ed jest 15 lat starszy od 22-letniej gwiazdki pop. Ciekawe, jakim będzie tatą.

Kotek składa gratulację!

Więcej o: