Przybylska zagra w polskim filmie

To już pewne Ania Przybylska nie pojawi się w drugiej edycji "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" . Aktorka odmówiła udziału w show Dwójki, bo pochłania ją praca na planie filmowym. Ania po kilku latach przerwy zdecydowała się wrócić do Polski i... grania w filmach. Gdzie i kiedy będzie można ją zobaczyć?

Spełniło się wielkie marzenie Ani Przybylskiej . Plotek dowiedział się, dlaczego piękna aktorka wróciła wcześniej do rodzinnego kraju. To prawda, że Ania ma na głowie przygotowania do Bożego Narodzenia, które chce spędzić z rodziną w Gdańsku. Ale od kilku tygodni aktorkę pochłania też praca na planie filmu, który widzowie zobaczą w przyszłym roku w kinach - opowiada koleżanka aktorki.

Ani jest zmęczona pracą w serialach. Już dawno chciała zagrać w jakiejś produkcji kinowej. Nadarzyła się do tego okazja więc przyleciała do kraju i przed Bożym Narodzeniem zakończy pracę nad nowym filmem.

F ilm, w którym zobaczymy Przybylską, nazywa się "Izolator". U jej boku zobaczymy m.in. Adama Ferency i Jana Frycza. Twórcy zainspirowali się przy produkcji obrazu mroczną tajemnicą morderstwa Jacka Dębskiego, byłego szefa Urzędu Kultury Fizycznej i Sportu, które miało miejsce w 2001 roku.

Ania zagra w nim główną rolę. I choć osoby pracujące nad "Izolatorem" nie chcą zdradzić żadnych tajemnic, to wiadomo, że film pojawi się w kinach w przyszłym roku. To duża niespodzianka dla fanów Przybylskiej, zwłaszcza, że już dawno nie widzieliśmy aktorki na dużym ekranie! Tak trzymać!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.