Patricja Kazadi ma pecha do facetów

Patrycja Kazadi może mówić o prawdziwym sześciu. Nie dość, że jest piękna i utalentowana, to od kilku tygodni przebojem zdobywa serca milionów Polaków. I choć wydawałoby się, że Patricja jest spełnioną dziewczyną, to ma prawdziwego pecha do facetów. Dlaczego?

W jej głosie i talencie muzycznym zakochała się cała Polska. Edyta Górniak nazwała ją "czarną perłą" drugiej edycji "Jak Oni Śpiewają" . Trzeba przyznać, że taki komplement z ust kapryśnej na ogół Edyty, to nie byle co. To już pewne, że młodziutka aktorka prędzej czy później nagra wymarzoną płytę, która z pewnością podbije listy przebojów. Jednak do pełni szczęścia Kazadi potrzeba faceta, z którym mogłaby się dzielić sukcesami - opowiada koleżanka aktorki.

Patrycja od roku jest sama. Rozstała się ze swoim poprzednim chłopakiem, bo wygasło między nimi uczucie. Wiem, że ona bardzo cierpi z tego powodu, ale cóż lepiej się rozstać z kimś niż okłamywać się, że wszystko jest w porządku.

Jak to możliwe, że tak piękna dziewczyna nie ma chłopaka? Patricja przyznaje, że bardzo ją boli to, że jest sama. Jednak na miłość przyjdzie czas zwłaszcza, że teraz pochłania ją udział w "JOŚ" i studia. Być może po zakończeniu zdjęć do polsatowskiego show Patrycja znajdzie więcej czasu i wtedy pomyśli o randkach. Teraz jednak, jak przyznaje aktorka, największą jej pasją jest muzyka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.