You Can Dance - wygrał Gleba! Zobacz zdjęcia!

Światła, dobra muzyka i pokazy taneczne na najwyższym poziomie - tak wyglądał finał "You Can Dance". Zasłużonym zwycięzcą został Maciek "Gleba" Florek. Zobaczmy to jeszcze raz!

Finał "You Can Dance" był naprawdę miłą alternatywą dla zeszłotygodniowego finału "Tańca z gwiazdami" . Trójka finalistów dała z siebie wszystko i zaprezentowała show na najwyższym poziomie. Najpierw uczestnicy występowali w duetach, a poźniej zaprezentowali się solo. Zobaczcie zdjęcia i przypomnijcie sobie, jak to było krok po kroku.

Maciek z parze z Anią Bosak :

K.K./Forum

Na chwilę przed ogłoszeniem wyników głosowania. Jakoś wszyscy wyglądali bardzo spokojnie.

Bohaterowie 'You Can Dance'Bohaterowie "You Can Dance" K.K./Forum

Maciek Gleba Florek nie krył radości, gdy przewodniczący jury ogłosił, iż to on wygrywa 100 tysięcy złotych i stypendium na Broadwayu . Na marginesie - jak podoba Wam się nowa fryzura Kingi Rusin ?

Bohaterowie 'You Can Dance'K.K./Forum

Pewnie wszyscy stojący za Maćkiem i Kingą zazdrościli chłopakowi tego, co trzymał w ręku. Tak bywa - zwycięzca może być tylko jeden. Spokojnie, będzie kolejna edycja!

Bohaterowie 'You Can Dance'K.K./Forum

Szczerze gratulujemy Glebie wygranej. Od początku pokazywał, że umie tańczyć, a przede wszystkim, że jest pracowitym profesjonalistą, który dokładnie wie, co zrobić z wygraną. Kto wie, może już wkrótce będziemy go podziwiali w teledyskach największych gwiazd muzyki.

A Waszym zdaniem wygrał zasłużenie? Czekamy na komentarze!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.