Roksana Węgiel na odważnych zdjęciach. Internauci zachwyceni, Kevin Mglej też zareagował

Roxie Węgiel podzieliła się odważnym zdjęciem w bikini i się zaczęło. Zachwytom nie było końca. Niektórzy pozwalali sobie na dość bezpośrednie komentarze.

Roksana Węgiel to niewątpliwie idolka wielu nastolatek. Piosenkarka ma już na koncie wiele przebojów, ale w ostatnim czasie o Roxie pisze się głównie w kontekście jej związku z producentem Kevinem Mglejem i wyborów stylizacyjnych. Węgiel zdecydowanie pokazuje, że czas dziecięcy i nastoletni ma już za sobą i chętnie stawia na odważne, bardzo kobiece stylizacje. To nie wszystkim się podoba. Tym razem Roksana wrzuciła na Instagram zdjęcia, na których pozuje w bikini. 

Zobacz wideo Lanberry o odważnych strojach Roxie Węgiel

Roksana Węgiel pozuje w bikini. Zachwytom nie było końca

Roksana Węgiel została ambasadorką jednej z marek, która produkuje stroje kąpielowe. Do zdjęć w skąpym, jednoczęściowym kostiumie w print zebry zapozowała na tle ogromnego basenu. Czuć tu letni klimat. Oczywiście zdjęcie ukochanej spodobało się jej ukochanemu, który zostawił pod postem swój komentarz w postaci emotikony serduszka. Inni internauci byli bardziej wylewni. Wręcz zasypywali Roksanę komplementami. "Widziałam billboard, jestem strasznie dumna", "Piękna kobieta", "Za ładna", "Bogini, promieniejesz z każdym dniem", "Przepiękna", "Petarda" - pisali w komentarzach.

 

Roksana Węgiel zachwyciła w Opolu. Zaśpiewała piosenkę Zdzisławy Sośnickiej

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Roksana Węgiel pojawiła się w sopockim Polsat Hit Festival, a także na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Tam wystąpiła w koncercie z piosenkami Janusza Kondratowicza, obok takich gwiazd piosenki jak: Kayah, Alicja Majewska, Anna Maria Jopek, Piotr Cugowski i Krzysztof Zalewski. W Opolu zaśpiewała utwór "Mam w ramionach świat" z repertuaru Zdzisławy Sośnickiej. Idolka nastolatków przyznała, że to był dla niej wielki zaszczyt, żeby móc wystąpić w tym koncercie. Nagranie bardzo spodobało się internautom. Na oficjalnym kanale Bądźmy Razem TVP na YouTube występ Roxie obejrzało już niemal 100 tysięcy osób. Zdjęcia Roxie z Polsat Hit Fesitvalu znajdziesz w galerii na górze strony. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.