Rzeźniczaki zrobili rozbieraną sesję ciążową. Nie wszystkim przypadła do gustu

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie podkręcają emocje przed przyjściem na świat swojego maleństwa. Para wrzuciła odważne zdjęcia z ciążowej sesji.

U Rzeźniczaków dzieje się w ostatnim czasie naprawdę sporo. Nie tak dawno pisaliśmy o hucznym baby shower, zorganizowanym przez koleżanki Pauliny, a teraz do sieci trafiły wyjątkowe zdjęcia z ciążowej sesji. Para postawiła na odważny look i nie omieszkała wyeksponować swoich ciał. Zdjęcia już teraz robią furorę. Znaleźli się jednak i tacy, którzy nie mogli powstrzymać się od uszczypliwości. Więcej zdjęć Pauliny i Jakuba Rzeźniczaków znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Paulina Rzeźniczak niedawno rozważała zniknięcie z mediów społecznościowych

Rozbierana sesja u Rzeźniczaków. Poród jest już naprawdę blisko

Paulina Rzeźniczak rozkręciła swój profil na Instagramie na dobre. Influencerka niedawno pochwaliła się, że jej stronę zaobserwowało już 100 tys. osób. Nowe zdjęcia z pewnością w szybkim tempie zwiększą tę liczbę. Na ujęciach możemy zobaczyć półnagich małżonków, którzy z uśmiechem wykonują różne romantyczne pozy. Na jednym zdjęciu splecione dłonie zakrywają rozebraną Paulinę a z kolei na innym możemy zobaczyć piłkarza, który próbuje wsłuchać się w ruchy swojej pociechy. Nie zabrakło czułych pocałunków i uścisków. Co uważacie o takiej sesji ciążowej? Niektórym nie przypadła do gustu. 

 

Fani oszaleli na punkcie odważnych zdjęć Rzeźniczaków. Znaleźli się i tacy co wbili im szpilkę 

Zdecydowana większość fanów jest zachwycona nowymi zdjęciami z sesji ciążowej. Największe wrażenie na wszystkich zrobiła młoda mama. "Przepięknie! Tak intymnie, kobieco, ale jaka miłość jest na tych zdjęciach", "Prześlicznie. Cudowna rodzina! Paulina Rzeźniczak dużo zdrówka dla was i szczęśliwego rozwiązania, "Żałuję, że nie zrobiłam sobie takiej z moim mężem" - pisali fani. Niektórzy nie do końca wierzą w szczerość pokazanych uczuć. "Chcę wierzyć, że miłość istnieje, więc naprawdę życzę szczęścia" - napisała jedna z fanek. Z kolei inny użytkownik uderzył w Rzeźniczaków kąśliwym komentarzem. "Beckhamowie, to nawet nie są oni" - napisał. Sesja z pewnością pozostanie na długo nie tylko w pamięci młodych rodziców, ale również ich wiernych fanów. ZOBACZ TEŻ: Rzeźniczak świętuje rocznicę ślubu. "Co ma takiego, czego inne nie miały?" Zareagował

Paulina i Jakub RzeźniczakowiePaulina i Jakub Rzeźniczakowie Rzeźniczaki zrobili rozbieraną sesję ciążową. Nie wszystkim przypadły do gustu. Fot. @jakubrzezniczak25/ Instagram

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.