Paulina Krupińska wypoczywa w bikini w spa. Obok zjawiskowa mama

Paulina Krupińska w czasie wolnym postawiła na relaks w towarzystwie ukochanej mamy. Zobaczcie, jak wypoczywają w górskich warunkach.

Paulina Krupińska to jedna z prowadzących formatu "Dzień dobry TVN". Prezenterka i modelka nie narzeka na brak obowiązków. Poza byciem dziennikarką jest także mamą dwójki pociech. W wolnych chwilach spędza czas na świeżym powietrzu, a także w luksusowych kurortach. Ostatnio Krupińska pokazała, w jaki sposób ładuje baterie. Możemy zauważyć nie tylko jej świetną figurę, ale i piękną mamą, z którą prezenterka wybrała się do spa. Trzeba przyznać, że obie są w rewelacyjnej formie. 

Zobacz wideo Paulina Krupińska o Dniu Kobiet i mieszkaniu w Zakopanem. „Nigdy się nie zestarzeję!"

Paulina Krupińska wypoczywa z mamą w spa

Prowadząca "Dzień dobry TVN" często bywa górach. To właśnie z tego rejonu Polski pochodzi jej ukochany, Sebastian Karpiel-Bułecka. Krupińska uwielbia spędzać czas w górskim klimacie i po jej Instagramie można wywnioskować, że odwiedza góry tak często, jak tylko może. Tym razem relaksowała się z mamą w jednym ze spa znajdującym się w Zakopanem. Dziennikarka pokazała przy tym swoją wysportowaną sylwetkę. Razem z uśmiechniętą mamą zażywały kąpieli w basenie. Widzicie jakieś podobieństwo między paniami? Więcej zdjęć z tego wyjścia znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Screen z IG Paulina KrupińskaScreen z IG Paulina Krupińska https://www.instagram.com/pkrupinska/

Paulina Krupińska tak naprawdę nie mieszka w górach

Prezenterka w wywiadzie dla Plejady zdradziła, gdzie tak naprawdę mieszka. "Jestem z moim mężem prawie dziesięć lat i przez te dziesięć lat ludzie mnie pytają, jak ja dojeżdżam z Zakopanego do Warszawy. Wtedy mówię, że przecież mieszkam w Warszawie, od zawsze tu mieszkamy, poznaliśmy się w Warszawie. Za każdym razem muszę tłumaczyć, że nie mieszkam w Zakopanem" - rozwiała wątpliwości Krupińska. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.