Joanna Opozda pokazała się w bikini. Fani są zgodni: Ogień, nie kobieta

Joanna Opozda wypoczywa na tureckich wakacjach. Celebrytka pochwaliła się na Instagramie formą. Można jej pozazdrościć.

Joanna Opozda łapie promienie słońca nie w Polsce, a za granicą. Do Turcji na majówkę wybrała się także Małgorzata Rozenek-Majdan. To idealne miejsce na podładowanie baterii. Opozda pokazała już zdjęcie z "The Land of Legends", gdzie czekało na Vincenta mnóstwo atrakcji. Teraz uwaga przeszła na samą aktorkę - wstawiła na Instagrama zdjęcie w bikini. Fani nie kryją zachwytu. 

Zobacz wideo Joanna Opozda wyjaśnia zamieszanie dotyczące kawiarni: Nie zostałam wpuszczona

Joanna Opozda pozuje w kostiumie. "Szczęka opada"

Aktorka postanowiła zabrać synka na wyjazd do Turcji. Mogą się tam cieszyć wspaniałą pogodą i udogodnieniami, zaś fani Opozdy mogą podziwiać kadry z tej podróży. Niedawno aktorka wstawiła zdjęcie z urokliwego parku rozrywki, w którym bawiła się razem z Vincentem. Teraz cała uwaga przeszła na nią samą, gdyż opublikowała ujęcie w bikini. Opozda może pochwalić się zgrabną sylwetką. Sami zobaczcie.

 

"Szczęka opada", "Figura marzenie", "Ogień, nie kobieta" - takie komentarze możemy znaleźć pod postem. Przeważnie Opozda pokazuje się w sukienkach i innych kreacjach, które bardziej zakrywają jej ciało. Nic dziwnego, że nowy post wywołał lawinę komentarzy. Aktorka każdego dnia może liczyć na wsparcie swoich obserwatorów. Na Instagramie śledzi ją ponad 678 tys. fanów. Opozda zdobyła popularność dzięki rolom filmowym i serialowym. Nie jest sekretem również fakt, że afery z jej udziałem również spotęgowały popularność aktorki. Jak na razie Opozda odpoczywa od skandali w polskich mediach na tureckich wakacjach.

Joanna Opozda o samodzielnym macierzyństwie

Ojcem małego Vincenta jest Antoni Królikowski, z którym aktorka rozstała się jakiś czas temu. Opozda wielokrotnie podkreśla w mediach, że samodzielnie wychowuje syna. Pod jednym z ostatnich zdjęć w towarzystwie syna, umieściła następujący opis: "Całkiem miła ta samotność, kiedy jesteśmy razem". Po raz kolejny aktorka mogła przekonać się o sile wsparcia ze strony obserwatorów. Jedna z fanek zauważyła: "Chyba nie samotność, skoro ktoś robi fotki". Aktorka postanowiła zareagować: "Ten piękny cytat pochodzi z "Kubusia Puchatka", mnie wzrusza, ciebie bawi, każdy ma inną wrażliwość. Niektórzy wszystko biorą dosłownie, inni rozumieją, czym jest metafora". To tylko zapoczątkowało wymianę zdań między paniami. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.