Edyta Pazura wskoczyła w bikini i chwali się umięśnionym brzuchem po trzech ciążach. Jest forma

Edyta Pazura pochwaliła się archiwalnym zdjęciem z urlopu. Wygląda kapitalnie.

Edyta Pazura jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie chwali się zdjęciami, które promują działania prowadzonej przez nią firmy, jak i prywatnymi, rodzinnymi kadrami. Tym razem żona Cezarego Pazury odnalazła kapitalne zdjęcie z jednego z wakacyjnych wyjazdów. Nie dziwimy się, że podzieliła się nim z szerszym gronem.

Zobacz wideo Edyta Pazura pokazała swój dom na Mazurach

Edyta Pazura w bikini

Edyta Pazura obecnie przygotowuje się do zbliżających się wielkimi krokami świąt wielkanocnych. Na Instagramie pokazała, jak z tej okazji przystroiła podwarszawski dom. Jest na bogato. Są pisanki, kogut i żywe kwiaty. Trzeba przyznać, że aranżacja robi wrażenie. W natłoku obowiązków influencerka znalazła jednak czas, by prowadzić także Instagram.

Opublikowała więc archiwalną fotografię z jednego z wakacyjnych wyjazdów. Zadowolona żona aktora pozuje na niej w uroczym bikini w kwiaty. Nietrudno zauważyć, że matka trójki dzieci cieszy się wysportowaną sylwetką. Pod zdjęciem znalazł się też humorystyczny podpis. "Znalazłam sobie domek. A teraz wszyscy razem: Chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie" - napisała pod zdjęciem, dodając takie taki, jak #memories,  #szczebrzeszyn, #memoriesfromszczebrzeszyn.

 

Edyta Pazura o sekretach urody

Przypomnijmy, że jakiś czas temu podczas instagramowej zabawy Q&A Edyta Pazura opowiedziała, jakim zabiegom kosmetycznym się poddaje. Okazuje się, że jesienią i wiosną stawia na kwasy (nie sprecyzowała, o jaki zabieg z kwasami chodzi - czy dotyczący złuszczania naskórka, czy ostrzykiwania twarzy i wypełniania zmarszczek lub modelowania poszczególnych części ciała). Oprócz tego cieszy się z zabiegów z laserem i z wykorzystaniem osocza. Żona aktora dodała także, że regularnie ćwiczy. "Ćwiczę. Dwa razy w tygodniu siłownia. Tańczę w domu, jak nikt nie widzi. Raz w tygodniu latam w tunelu aerodynamicznym" - napisała na Instagramie. Jakiś czas temu pokazała też, jak wygląda jej trening na siłowni. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.