Pracuje jako naga sprzątaczka. Początki nie były łatwe. "Myślałam, że mnie poćwiartuje i zakopie"

Lottie Rae ma nietypową pracę. 32-latka zarabia jako naga sprzątaczka i ma już pięcioletni staż. Na blogu dzieli się wrażeniami z tego osobliwego zajęcia. Przyznała, że początki były trudne. W obawie o własne życie musiała zrezygnować ze zlecenia.

Lottie Rae od pięciu lat sprząta mieszkania nago. Doświadczeniami z tej nietypowej pracy postanowiła dzielić się na blogu thecleaningoflife.co.uk. Kobieta przyznała, że zdecydowała się na to zajęcie z powodu szalonego impulsu, a że zawsze była spontaniczna, nie spędziła zbyt wiele czasu na przemyśleniu tej decyzji. Pieniądze nigdy nie miały dla niej nadrzędnej wartości, ale jak sama przyznaje, sprzątając nago, można sporo zarobić. Jak to się wszystko zaczęło?

Zobacz wideo "Nie potrafię przestać fascynować się swoją pracą". Ewa Chodakowska pełna motywacji

Katarzyna Warnke, randka Warnke na randce z tajemniczym blondynem. Nie mogła oderwać od niego wzroku

Lottie Rae wymyśliła, że zostanie nagą sprzątaczką. Przed pierwszym zleceniem spanikowała

Kiedy Lottie Rae wpadła na pomysł sprzątania cudzych mieszkań nago, dość szybko zwątpiła w jego genialność. Jak sama przyzna na swoim blogu, decyzja była tak szybka i spontaniczna, że nie przemyślała do końca potencjalnych niebezpieczeństw. Kiedy pojawił się pierwszy chętny klient, spanikowała i zaczęła snuć czarne scenariusze. Kiedy okazało się, że mieszka w lesie, kobieta wyobrażała sobie, że zostanie zamordowana, więc natychmiast zrezygnowała ze zlecenia.

Kiedy zgłosił się pierwszy klient, od razu entuzjastycznie zareagowałam i bez namysłu zgodziłam się. W oczekiwaniu na spotkanie w mojej głowie zaczęły pojawiać się różne tragiczne scenariusze, w każdym z nich wynosili mnie z mieszkania martwą w czarnym worku. Kiedy sprawdziłam na mapie, gdzie znajduje się dom tego mężczyzny, ku mojemu przerażeniu okazało się, że w środku lasu. Od razu zrezygnowałam z tego zlecenia. Z pewnością paradowanie po tym domu nago skończyłoby się tym, że moje ciało zostałoby poćwiartowane, a następnie zakopane w lesie. Przynajmniej taki scenariusz widziałam w swojej głowie - napisała na blogu.

Po kilku mało optymistycznych wizjach zdecydowała, że musi się przełamać, aby w ogóle móc zacząć tę pracę.

W końcu zdecydowała się na przyjęcie pierwszego zlecenia. Kiedy weszła do mieszkania, zobaczyła młodego mężczyznę chodzącego o kulach. Przyznał, że niedawno miał wypadek i potrzebuje pomocy przy odkurzaniu. Lottie Rae była przerażona i pełna obaw, ale szybko okazało się, że to "pierwszy raz" obojga. 

Zapytałam, czy wcześniej zatrudniał już nagą sprzątaczkę, powiedział, że nie, a jego twarz momentalnie zrobiła się czerwona. Od razu poczułam spokój. Przyznałam, że to tez mój pierwszy raz w roli nagiej sprzątaczki i nie mam pojęcia, jak mam się zachować. W duchu zastanawiałam się, czy właśnie nie żałuje, że wydał fortunę na wynajęcie osoby, która nie wie, jak sprzątać - napisała.

Tak właśnie Lottie Rae rozpoczęła przygodę trwającą już pięć lat. Jak przyznaje, z jej usług korzystają mężczyźni w różnym wieku, głównie samotni, którzy szukają także miłego towarzystwa. Jej stały klient jest nudystą i kiedy przychodzi do niego, razem nago popijają kawę.

Kiedy przychodzę, jest już nagi, pijemy kawę i bawię się z jego psem, a potem biorę się do pracy - powiedziała w rozmowie z "The Miror".

Kobieta w rozmowie z "The Mirror" wspomniała, że nie zawsze jest kolorowo. Zdarzają się też dziwni klienci, którzy oczekują od niej czegoś więcej niż tylko usługi sprzątania. Jak sama przyznaje, te negatywne doświadczenia obniżają jej poczucie własnej wartości. Kobieta zauważyła też niepokojącą prawidłowość dotyczącą wyjątkowo czystych wnętrz. 

Pewnego razu facet włączył pornografię na telewizorze i musiałam powiedzieć "nie". Ludzie, którzy są przerażający, mają zwykle idealnie czyste domy, więc jest to swego rodzaju wskaźnik - wyznała w wywiadzie z magazynem.

Lottie Rae otwarcie przyznaje bliskim, czym się zajmuje. O jej nietypowej pracy wie nawet jej partner, który akceptuje to osobliwe zajęcie. Lottie za godzinę sprzątania nago pobiera opłatę wysokości 50 funtów

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Amira - '40 kontra 20' Amira z "40 kontra 20" poprawiła urodę. "To już ostatnia sesja"

Zobacz też: Magda Narożna schudła sześć kilogramów. Prezentuje umięśniony brzuch. "Zaczęłam tydzień od treningu"

Więcej o: