Marcelina Zawadzka zachwyca w czerwonej bieliźnie. Fani nie dowierzają. "Jak można być tak piękną?"

Marcelina Zawadzka podzieliła się serią zdjęć, na których pozuje w bieliźnie. Gwiazda pochwaliła się wysportowaną sylwetką i zachwyciła fanów.

Marcelina Zawadzka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją aż 640 tys. użytkowników. Modelka szczególnie chętnie dzieli się zdjęciami z podróży czy spotkań z przyjaciółmi. Gwiazda często chwali się także przygotowanymi stylizacjami. Tym razem jednak postawiła na serię bardzo odważnych zdjęć, na których eksponowała wysportowaną sylwetkę.

Zobacz wideo "Piękna i naturalna" Marcelina Zawadzka w sukience na lato za mniej niż 200 złotych

Marcelina Zawadzka pozuje w czerwonej bieliźnie

Gwiazda udostępniła serię fotografii, na których widzimy ją w czerwonej bieliźnie, szarej marynarce i czarnych szpilkach. Marcelina Zawadzka miała rozpuszczone włosy, delikatny makijaż i złoty łańcuszek na szyi.

 

Zobacz również: Marcelina Zawadzka szaleje na stoku w Słowacji. Pochwaliła się zdjęciami z partnerem oraz z kąpieli lodowej

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci prześcigali się w komplementowaniu Zawadzkiej.

Jak można być tak piękną?
Idealna jesteś. Powinnaś rodzicom zapłacić za geny. Ja bym żądała!
Jesteś piękną i bardzo zmysłową dziewczyną.

Marcelina Zawadzka na zdjęciach uśmiecha się od ucha do ucha. Gwiazda niedawno żaliła się jednak, że wzrosła jej rata kredytu. Celebrytka nie ukrywała w rozmowie z "Faktem", że doskwiera jej wszechobecna drożyzna.

Dostaję co miesiąc podwyżki kredytów. Mieszkanie też mam na kredycie. Te cyferki tylko się zwiększają.

Początkowo nie chciała udzielić odpowiedzi na pytanie, ile wzrosła jej rata kredytu. Po chwili jednak zdradziła, że to w sumie około tysiąca złotych. Na koniec wywiadu Zawadzka dodała, że na zakupach zdarza jej się odmawiać sobie różnych rzeczy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.