Umorusana błotem Grażyna Wolszczak pozuje na plaży w samym bikini. "Żaba błotna"

Grażyna Wolszczak wybrała się na wakacje. Aktorka podzieliła się z tej okazji zabawnym kadrem prosto z plaży w Jordanii.

Grażyna Wolszczak może poszczycić się udaną karierą. Aktorka gra nie tylko na dużym i małym ekranie, ale i na deskach teatralnych. Ma na koncie role w serialach takich, jak "Na Wspólnej" czy "Pierwsza miłość", a także w wielu filmach - między innymi w "Ja wam pokażę!" czy w "Wiedźminie". Wolszczak w aktywny sposób prowadzi również konto na Instagramie, gdzie dzieli się kadrami zza kulis planów filmowych, jak i życia prywatnego. W ostatnim czasie wrzuciła zdjęcie prosto z plaży nad Morzem Martwym.

Zobacz wideo Grażyna Wolszczak walczyła z pocovidowym wypadaniem włosów

Umorusana błotem Grażyna Wolszczak pozuje na plaży w samym bikini. "Żaba błotna"

Na zdjęciach dodanych przez Grażynę Wolszczak widzimy umorusaną błotem aktorkę, która uśmiechnięta od ucha do ucha pozuje w bikini i okularach przeciwsłonecznych. Aktorka z humorem podpisała zdjęcia, nazywając samą siebie... "żabą błotną". Z hasztagów dodanych pod postem wynika, że Wolszczak wybrała się na wakacje do Jordanii. 

Żaba błotna. Występuje w Jordanii w rejonie Morza Martwego. #deathsea #wakacje #jordania #zima.
 

Obserwatorom gwiazdy przypadł do gustu jej wpis. W komentarzach czytamy głosy:

Morze Martwe, ale żabka szczęśliwa.
Uśmiałam się! Figura jak zawsze cudowna! Pięknie pani wygląda!
Padłam! Super żabka błotna - napisała Joanna Rajcewicz.

Grażyna Wolszczak zachwyca wigorem i modnymi stylizacjami. Zobaczcie, jak prezentowała się pod koniec zeszłego roku na premierze sztuki "Nic się nie stało".

Zobacz też: Diety gwiazd. Wolszczak schudła, odstawiając jeden składnik, Janoszek lubi fast foody. Ma jednak ważną zasadę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.